Rüyada büyük bir merdivenden çıkmak

Rüyada büyük bir merdivenden çıkmak sağlığının ve moralinin de yerine geleceğine, çok büyük kazançlar ve başarılar elde edileceğine, gönlü ve kadri yüce bir kimse haline geleceğine, dine olan düşkünlüğü ve sevgisi sayesinde insanlara yol gösterecek ve onları dine yöneltecek konuma ulaşacağına, allah’ın iyiliklerinin kendisine isabet edeceğine bu sayede rahat nefes alacağına, yeni mekânlara gireceğine ve yeni işlere atılacağına, çok büyük çalışmalara gireceğine ve bu çalışmalardan çok büyük kazançlar elde edeceğine, çok büyük başarılar kazanacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından büyük bir azim gösterisi sayesinde kurtulacağına, heveslerinin, heyecanlarının ve umutlarının hiçbir zaman yarım kalmayacağına yorulmaktadır.

Rüyada büyük bir merdivenden çıkmak gördüyseniz:

  • Abartılı tavırlardan veya aşırılıklardan uzak durulmaması risk almak anlamına gelebilir.

Rüyada büyük merdivenden inmek sorunlarının, sıkıntılarının ve dertlerinin biteceğine, yüzünün güleceğine, kazançtan yana kısmetinin çoğalacağına, büyük kazançlar elde edeceğine, hayırlı kişiler ile büyük bir ortaklık kuracağına delalet eder.

Rüyada büyük bir merdivenden çıkmak ağız tadından olacağına, bir sebeple bir miktar zarar edeceğine, yaptığı işten ve attığı adımlardan pişman olacağına delalet etmektedir.

Rüyada büyük taş merdivenden çıkmak yıllardır yapılan bir mesleğin bırakılacağına, kazancının çok büyük bir bölümünü kaybedeceğine delalet etmektedir.

Rüyada büyük tahta merdivenden inmek hem maddi hem de manevi olarak güç kudret sahibi olacağına, uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada büyük merdivenden çıkmak kafasındaki her soruya cevap bulacağına, yaşamını baştan sona yeniden ele alarak düzenleyeceğine, rızkın da aynı oranda çoğalacağına yorulur.

Rüyada merdivenden su akması yüz güldürecek sonuçlar elde edeceğine ve her başarılı girişimi sayesinde hayatını daha yaşanılır kılacağına, sorunların çözülmesi için çok kararlı ve daha çevik davranılacağına delalettir.

Rüyada dar merdivenden inmek sıkıntıların çözüme ulaşacağına, elinde bulunan bir miktar kazanç ile kendi işini kurmak için adım atacağına rivayet etmektedir.

Rüyada merdivenden yürümek çok üzücü ve geri dönüşü olmayan hatalar yapılmasına sebep olacağına, anne ya da babanın bir sağlık sorunu ile uğraşmak zorunda kalacağına inanılır.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments