Rüyada büyük beyaz kertenkele görmek

Rüyada büyük beyaz kertenkele görmek gönül ilişkileriyle ilgili yeni bir sayfa açılacağına, bir sebeple sıkıntılı bir duruma düşeceğine, gerçek dostluklarına odaklanacağına, iş hayatında düştüğü zor durumlardan kurtulacağına ve yaşanan kötü gidişe bu sayede dur diyeceğine, çok zor bir durumdan çıkıldığı için bir tatilin iyi gelebileceğine, beklenen hayırlı bir haberin yakın bir zaman içinde geleceğine ve bazı olaylardan ötürü çok da ağır olmayan sorunlar yaşanacağına, yeni bir işe girileceğine, ancak alışma sürecinden bir türlü uyum sağlanacağına, sağlık sorunlarının sona ereceğine ve istenen her şeye kısa süre içinde ulaşılacağına, sevilen kişilere bazı sürprizler yapılacağına işarettir.

Rüyada büyük beyaz kertenkele gördüyseniz:

  • Herkesle iyi ilişkiler kurabiliyorsunuz.

Rüyada büyük beyaz kertenkele görmek dualarının ve dileklerinin kabul olacağına, kazancın daha da artacağına, uzun bir zamandan beri emek verilen bir işte usta olunacağına, kaçırılan fırsatların tekrar ele geçirileceğine delalettir.

Rüyada beyaz büyük kertenkele görmek aksiliklerin bitmek tükenmek bilmeyeceğine, hayırsız ve gereksiz kişilerle muhatap olacağına, kısmetlerini de göremeyeceğine tabir olunur.

Rüyada büyük kertenkele görmek verilen emeklerin ve yapılan sürprizlerin boşa gideceğine, sorunlarını sevdiği kişilerden alacağı destek ile kısa bir zaman içinde ortadan kaldıracağına inanılır.

Rüyada çok büyük kertenkele görmek zorluklarını aşmayı bileceğine, çok güzel ve iyi insanlar ile çalışıp işlerinde büyük başarılar kazanacağına işarettir.

Rüyada büyük bir kertenkele görmek huzurunu kaybedeceğine ve moralinin bozulacağına, iş yerinde kıymetinin anlaşılamaması yüzünden kişinin mutsuz olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada büyük kertenkele öldürmek bundan da son derece mutlu olacağına, gözyaşı döküleceğine ve uzun süre yüzün gülemez olacağına yorulmaktadır.

Rüyada yeşil büyük kertenkele görmek eline geçen bütün fırsatları çok iyi değerlendireceğine ve böylece uzun zamandan beri hayal ettiği her şeye çok büyük çaba sarfetmeden kavuşacağına, yalan söylemeye yorulmaktadır.

Rüyada mavi büyük kertenkele görmek hastalandıktan sonra aklının başına geleceğine, ticaret hayatında ya da meslek hayatında sağlam ve sarsılmaz bir yer edineceğine işaret etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments