Rüyada büyük ağız görmek

Rüyada büyük ağız görmek işlerinde istediği performansı yakalayamayacağına, çok başarılı olacağına, işlerinin hızlı bir şekilde düzeleceğine, işlerinin her geçen gün daha iyi bir hal alacağına, özellikle kişinin farkında olmadığı bazı tehlikeli durumlarda aile yakınlarının desteği ile yara bere almadan ve fazla zarara uğramadan olaylardan sıyrılacağına, kaza gibi sıkıntılar yaşayacağına, kurulu düzeni olacağına, ettiği duaların ve dileklerin kabul olacağına, çok büyük bir mutluluk yaşayacağına, bu durum sayesinde iş hayatının da düzene gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada büyük ağız gördüyseniz:

  • Belli bir olay veya durum için fazlaca gayret göstermeye değip değmeyeceğini iyi hesaplamalısınız.

Rüyada büyük ağız görmek boş kuruntularla uğraşacağına, imkân sahibi olacağına ve iyi noktalara geleceğine işarettir.

Rüyada ağız dikmek geçmişte yaşadığı bir olaydan ötürü hayatında kötü ve zor bir dönem geçireceğine, maddi açıdan büyük bir ferahlama yaşanacağına, sıkıntıların ve sorunların sona ereceğine işaret etmektedir.

Rüyada eğri ağız maddi açıdan büyük bir kayba uğranacağına, daha sonra mutlu bir birlikteliğe yol alacağına alamet etmektedir.

Rüyada ağız kuruması işlerinin her geçen gün daha büyük kazanç sağlayacağına ve eline geçen tüm fırsatları değerlendirip kendisine çok iyi bir gelecek kurmak için büyük çaba sarfedeceğine, anne baba ile ters düşüleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ağız tartışması bir kimseye iftira atıp, arkasından gıybet edeceğine, iyi geleceğe, mutlu ve huzurlu olmaya yorulur.

Rüyada ağız yemek yaptığı çalışmalar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine ve resmi bir kurumda çok üst kademelerde görev alacağına, aile bireylerinin arasına nifak sokacak bir kişinin haneye gireceğine yorulur.

Rüyada ağız eğilmesi yakın bir arkadaşının ihanetine uğrayacağına ve yapacağı bir seyahatten kötü bir haberle döneceğine, girilen işlerde rakipler yüzünden kötü durumlara düşürüleceğine yorulur.

Rüyada ağız koklamak gelirinin artacağına, rızkının da genişleyeceğine, kişinin evlatlarının artacağına işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments