Rüyada burun üzerinde yara görmek

Rüyada burun üzerinde yara görmek çok ünlü bir kişi olacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına, çok büyük ve başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine, evindeki huzurun, anlayışın, sevginin, saygının ve iletişimin bozulacağına, yaptığı işlerde çok zor zamanlar geçireceğine, maddi olarak kendisini bir türlü toparlayacak gücü ve desteği bulamayacağına, her nimetin lezzetine varacağına, gireceği bir işten ötürü çok büyük bir üzüntü yaşayacağına, maddi anlamda feraha ermeye, korkularından kurtulacağına, endişe duyduğu olaylardan ve durumlardan bu sayede feraha çıkacağına alamet eder.

Rüyada burun üzerinde yara gördüyseniz:

  • Bazı konularda baskı altında hissedebilirsiniz.

Rüyada burun üzerinde yara görmek hiçkimsenin cesaret edemediği ya da yapılmaz dediği işlerin kolay bir şekilde yapılacağına, ancak sonuçların beklediğinin aksine olumsuz şekilde gelişeceğine inanılır.

Rüyada burun üstünde yara görmek sıkıntılarının yakın bir zaman içinde ortadan kalkacağına, sevdiği kişiler ile çok hayırlı çalışmalar gerçekleştireceğine, kişinin iyi fikirleri ve güzel davranışları ile kendi içinde çatışır hale geleceğine ve sonunda da içindeki şeytana yenilerek, allah katında günahkâr sayılacağı işleri hiç çekinmeden yapmaya başlayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada burun içinde yara görmek eşinin ve çocuklarının kendisi için makbul ve hayırlı kimseler olacağına, yapılacak olan büyük bir çalışma sayesinde çok daha hayırlı kazançlar elde edileceğine yorulmaktadır.

Rüyada burun yara korkularından, huzursuzluğundan, kafa karışıklığından ve olumsuz düşüncelerinden sıyrılacağına, kendisini ailesine vereceğine, o işin tüm risklerini göze alacağına, herkesi şaşırtacağına ve malından, parasından en önemlisi de canından olmayı dahi kabulleneceğine rivayet eder.

Rüyada üzerinde yara görmek şansının yaver gitmesi sayesinde melanetli bir olaydan kurtulacağına, daha rahat bir hayata kavuşulacağına delalet eder.

Rüyada el üzerinde yara görmek maddi olarak az da olsa bir zarar görüleceğine, sevilen kişilerin yaptıkları her işe destek verileceğine, her daim yeni iş kollarına girmek için fırsat kollanacağına, istediği gibi sonuçlanması sayesinde kişinin hedeflerine çok daha fazla yaklaşacağına ve hayalini kurduğu yaşama kavuşması için umutlarının yeşereceğine tabir olunur.

Rüyada elin üzerinde yara görmek çalışmalarla ve projelerle ilgili olarak çeşitli vaatler veren kişilerin sırt çevireceğine ve kara kara düşünmeye başlanacağına, sevilen bir kişi ile yapılacak bir tartışmanın tatlıya bağlanacağına yorulmaktadır.

Rüyada burun üzerinde kıl çıkması çok iyi ve hayırlı evlatlara sahip olacağına, hayatı boyunca eşi ile hoş muhabbette kalacağına alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments