Rüyada burnundan sümük gelmesi

Rüyada burnundan sümük gelmesi sağlık ve huzur dolu bir döneme gireceğine, kendisini sıkan ve üzen kişilerden uzak duracağına, özellikle yakın çevresinden beklemediği olumsuz davranışlar görmesi yüzünden canının sıkılacağına, yükseleceğine, ilerleyeceğine alamet ederken aile içinde sözü geçen, sayılan ve sevilen kimse olacağına, maddi açıdan çok zor duruma düşüleceğine, atılan adımlar sayesinde büyük fırsatlar elde edileceğine, hayırlı ve güzel olaylar yaşanacağına, eline haram para geçeceğine, aldığı destek ile çok daha büyük atılımlar yapmak için çalışmalara başlayacağına, aynı zamanda da kesesini daha fazla doldurmayı başaracağına rivayet eder.

Rüyada burnundan sümük gelmesi gördüyseniz:

  • Yanlış ilişkileri gözden geçirmeli, maddi planlamaları dikkatli yapmalı, para kayıplarına karşı tedbirli olmalısınız.

Rüyada burnundan sümük hayırlı ve güzel olaylar yaşayacağına, daha önce gördüğü ve uzun zamandan beri içinde sakladığı şeyleri ortaya dökeceğine alamet etmektedir.

Rüyada burnundan sümük çıkarma işlerinde başarı elde edeceğine, maddi ve manevi olarak çok büyük bir zarara düşüleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada burnundan sümük çıkartmak sevdiği kişiler ile çok hayırlı ve güzel günler geçireceğine, birçok kişiye iş imkanı sağlanacağına tabir olunur.

Rüyada burnundan sümük ve kan gelmesi ticaret hayatında da garanti olacak bir yere geleceğine, çok büyük ve başarılı bir kariyer için kendisine daha uygun olduğunu düşündüğü bir işe gireceğine ve bu iş ile birlikte hayatının çok büyük bir hız kazancağına rivayet eder.

Rüyada burnundan sümük gelmesi psikolojiyi etkileyecek bir olay yaşanacağına, art niyetler taşımayacağına ve kimse hakkında kötü söz söylemeyeceğine tabir olunur.

Rüyada burnundan sümük atmak çok üzüntülü ve sıkıntılı durumların ortadan kalkacağına, borçların ödeneceğine, elinin bolluğa kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada çocuğunun burnundan sümük çıkarmak deyim yerindeyse üzerindeki ölü toprağından silkeleneceğine, canlanacağına, daha doğru, net bir bakış açısı kazanacağına işaret eder.

Rüyada burnundan eliyle sümük çıkarmak deyim yerindeyse elinin kolunun bağlanacağına, şansının ve kısmetinin kapanacağına, elinin darlığa düşeceğine, kendisini evinin kapısından girdiği anda hafiflemiş ve iyi hissedeceğine işaret etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments