Rüyada bulanık suya atlamak

Rüyada bulanık suya atlamak kara kara düşünür olacağına, ne kadar bunalırsa bunalsın, yine de güzel, küçük haberler alarak dayanma gücünü artıracağına, yaşanılan kötü günlerin kişinin sabretmesi sonunda geçeceğine, uzun zamandan beri içinde saklayıp kimseye söyleyemediği bir şeyi söyleyip kurtulacağına, işlerin daha önce hiç olmadığı kadar iyi bir hal alacağına, iş konusunda yeni bir sayfa açılacağına, kardeşlerle ortak olarak bir hane alınacağına, giden bir kişinin yakın zamanda geri döneceğine, keyfe ve zenginliğe kavuşacağına, çok büyük bir maddi zarara uğramasına rağmen işlerini iyi bir şekilde düzelteceğine işarettir.

Rüyada bulanık suya atlamak gördüyseniz:

  • Maddi, duygusal ya da fiziksel bazı konuları hafife almanız size zarar verebilir.

Rüyada bulanık suya düsmek ilgili alanda çok büyük bir isim olunacağına ve akıl danışmak için birçok insanın rüya sahibine geleceğine, ahlaksız ve kendisine güvenilemeyecek bir akrabaya işaret eder.

Rüyada bulanık suya atlamak yaşanan sıkıntıların ve borçların biteceğine, eğlenceli zamanlar geçireceğine, güzel ve olumlu haberler alacağına delalet eder.

Rüyada bulanık suya itilmek kendisini çok üzgün hissettiği zamanların son bulacağına, sıkıntılarının allah’ın izni ile en kısa zamanda biteceğine tabir olunur.

Rüyada bulanık suya düşüp çıkmak dirliğin ve bütünlüğün kalmayacağına, eline geçen büyük kazançlar ile yeni işlere gireceğine yorulur.

Rüyada arabanın bulanık suya düşmesi dünyasının bir anda değişeceğine, bunun kendisi için büyük şans olacağına, bu kişinin hayatına dâhil olması sayesinde artık tüm işlerinin daha rahat hallolacağına, yaşamının ve ticaretinin de daha kolay hale geleceğine tabir olunur.

Rüyada bulanık suya girip çıkmak güzel bir döneme girileceğine, alacağı destek ile sorunlarından kurtulacağına delalet eder.

Rüyada bulanık suya batıp çıkmak istediği gibi bir geleceğe sahip olacağına, çok iyi mevkilere geleceğine ve çok saygın bir kişi olacağına delalettir.

Rüyada çocuğunun bulanık suya düştüğünü görmek ağız tadında ve keyif içinde bir hayat yaşayacağına, rüya sahibinin hayatını idame ettirmekte büyük zorluk yaşayacağına inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments