Rüyada bulanık akan dere görmek

Rüyada bulanık akan dere görmek sevilen bazı kişilerle ters düşüleceğine, duygularının karşılık göreceğine, aşkının da kalıcı olacağına, yaptığı çalışmaların çok büyük bazı sorunlar yüzünden pek yarar sağlamayacağına, rüya sahibinin hayatı boyunca istediği her şeye fazlasıyla sahip olacağına, yeni işler alacağına, ticaretin büyüyeceğine, ele güne muhtaç hallere geleceğine, mutsuz ve kötü günler yaşayacağına yorulur.

Rüyada bulanık akan dere gördüyseniz:

  • Kaybedeceğiniz tartışmalara girmemelisiniz.

Rüyada bulanık akan dere görmek kişinin elini attığı her işten alnının akı ve büyük zaferlerle çıkacağına, elindeki avucundaki her şeyi kaybedeceğine işaret eder.

Rüyada bulanık akan dere yapılan işte uğranıla zararların telafi edileceğine, üzüldüğü konuların yakın bir zamanda düzeleceğine işarettir.

Rüyada akan bulanık dere görmek manevi olarak büyük bir ferahlık yaşanacağına, elinden bazı mallarını çıkarmak zorunda kalacağına delalettir.

Rüyada büyük bulanık dere görmek zor ve kötü günler geçireceğine, kendisini kötü durumlara sokmayacağına işaret etmektedir.

Rüyada bulanık dere aktığını görmek dertlerinin dermanını bulacağına, saygın biri olacağına tabir olunur.

Rüyada bulanık dere suyu görmek girdiği işlerde istediği başarıyı elde edeceğine, bazı kişiler ile ortak olacağına ve rahat hissedeceğine tabir olunur.

Rüyada akan bir dere görmek yeni bir dış görünüşe, yeni bir işe ve yeni bir hayata geçeceğine, bu sayede içinde bulunan tüm sıkıntılardan, yaşadığı üzüntülerden ve kendisini yıpratan herşeyden büyük bir oranda kopacağına, sıkıntıdan tırnaklarını yiyeceğine, kara kara düşüneceğine ve kimselerle konuşmaz olacağına alamet eder.

Rüyada yukarı akan dere hiç tahmin etmediği kadar iyi bir çalışmaya yardımcı olacağına, eşi, çocukları ve torunları ile makbul bir hayat süreceğine alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments