Rüyada boyunda uzun kıl görmek

Rüyada boyunda uzun kıl görmek kırgınlıkların ve anlaşmazlıkların da biteceğine, atılacak adımın ardından uzun bir zamandan beri devam eden düşmanlığın biteceğine, şanssızlıklar yaşayıp uzun bir zaman boyunca kendisini toparlayamayacağına ve çok zor durumlar düşeceğine, sağlıkla ilgili herhangi bir sorun yaşanmayacağına, sevilen, sayılan ve takdir edilen bir kişi olunacağına, hayalleri kurulan eve kavuşulacağına ve zorlukların üstesinden gelineceğine, sıkıntıların kısa zaman içinde sona ereceğine, dertlerin uzaklaştırılacağına, bekarlar için de kalabalık bir ailesi olan kişi ile evlilik gerçekleştirileceğine, kul tarafından da kendisine nasip edileceğine delalet etmektedir.

Rüyada boyunda uzun kıl gördüyseniz:

  • İlgisizlik, kayıtsızlık veya bıkma, bıktırma gibi şeyler yüzünden önem verdiğiniz birisini kaybedebilir ya da kendinizden soğutabilirsiniz.

Rüyada boyunda uzun kıl görmek maceralara atılacağına, tartışmaların sona ereceğine ve kalp kırıklıklarının barışla noktalanacağına işaret eder.

Rüyada boyunda kıl görmek karşısında insanların düğme ilikleyecek konuma geleceğine, saygınlık kazanacağına, borç içinde bir yaşam süreceğine rivayet eder.

Rüyada insan boyunda örümcek görmek çok sevinçli ve huzurlu günler görüleceğine, uzun zamandan beri kurulan hayallere kavuşulacağına, hayallerinin yıkılacağı sözler işiteceğine delalettir.

Rüyada bina boyunda dalga görmek uzun süre bu durumla baş etmek için uğraşmak zorunda kalacağına, çok hayırlı işlere gireceğine alamet etmektedir.

Rüyada insan boyunda balık görmek işlerin kısa sürede çözüme kavuşacağına, ekmeğini alın teri ile kazanacağına, allah’ın sevgili kulları arasına gireceğine işaret etmektedir.

Rüyada boyunda morarma görmek hayırsız bir kişinin sebep olduğu sıkıntıya çözüm olacağına, buna karşılık kendisinin de onlara karşı güç ve kudret kazanmanın yollarını arayacağına alamet etmektedir.

Rüyada insan boyunda böcek görmek hem ün sahibi olacağına, işlerin yakın zamanda bozulacağına yorulmaktadır.

Rüyada boyunda sivilce çıkması rüya sahibinin yakın bir zamanda çok büyük ve ağır bir hastalığa yakalanabileceğine, çalışma bittiğinde hem gören ve bilen herkesi çok şaşırtacağına rivayet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments