Rüyada boynuzlu koç kovalaması

Rüyada boynuzlu koç kovalaması çok büyük sorunlar ile karşı karşıya kalınacağına, kısa süre içinde büyük atılımlar yapacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, rüya sahibinin hayatından razı geleceğine, bazen işsiz ve aşsız kalacağına, borçların ödenememesi yüzünden alacaklıların kapıya dayanacağına, çok zor bir yoldan geçeceğine, çok büyük sorunları parça parça kolayca halledeceğine, maddi ve manevi olarak uğradığı zararı yavaş yavaş telafi edeceğine ve geçirdiği çok zor dönemlerden ötürü biraz da olsa yıpranmış olacağına, rahat edeceği ve mutlu olacağı bir döneme gireceğine, sevdiği kişilere bu dönem içinde çok büyük yardımlarda bulunacağına, neredeyse bir lokma ekmeğe muhtaç olacak duruma geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada boynuzlu koç kovalaması gördüyseniz:

  • Sosyal etkinler içinde son derece başarılısınız.

Rüyada tek boynuzlu at evine bereket geleceğine, karşısına hayırlı bir kişinin çıkacağına delalettir.

Rüyada boynuzlu koç kovalaması işini bırakıp ailesinin yanına dönmeyi düşüneceğine, sevindirici ve mutluluk verici bir şey duymaya işaret etmektedir.

Rüyada iki boynuzlu at görmek her zorluğu kolaylıkla yenebileceğine, rızkının da genişleyeceğine işarettir.

Rüyada boynuzlu beyaz at doğruluğu ve güzelliği bulabilmesi için onlara yol göstereceğine, bir sebeple hiç istemediği şeyler ile karşılaşacağına, bazı kişilerle çok büyük sıkıntı çekeceğine inanılır.

Rüyada boynuzlu insan hatalı yollara gireceğine, yasaklı ve günahlı işler yapacağına, kazaya ve belaya yakın olacağına işarettir.

Rüyada tek boynuzlu geyik iş konusunda çok doğru bir karar alınacağına, elinde bulunan paranın boşa gideceğine, maddi olarak çok büyük zorluklarla karşılaşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada boynuzlu ayı görmek hasara uğrayan bir eşyanın tamir edileceğine, yaşadığı aksiliklerin ortadan kalkacağına delalettir.

Rüyada boynuzlu boğa saldırması alınan borçların ve çekilen kredilerin kısa sürede ödeneceğine, hanesinde rızkın, nimetin ve kazancın artacağına alamet eder.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments