Rüyada bostan yeşillik görmek

Rüyada bostan yeşillik görmek hem iş hayatında hem aile hayatında çok büyük dertlerle uğraşmak zorunda kalınacağına, başın borçlularla belaya gireceğine, deyim yerindeyse başının da öne eğileceğine, arzu edilen bir işe girmek için çok çaba gösterileceğine, gayrimenkul veya taşınmaz bir mülk sahibi olacağına, sevinçli haberlerin geride kalacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının son bulacağına, elinin darlıktan kurtulacağına, işlerinin tam da istediği şekilde ilerleyeceğine, işlerin sevilen kişilerin vereceği destekle yoluna gireceğine alamet eder.

Rüyada bostan yeşillik gördüyseniz:

  • Her şey üzerinize gelebilir.

Rüyada bostan yeşillik görmek hayırlı ve bol kazançlı çalışmalar gerçekleştirileceğine, çok sevinçli ve huzurlu günler görüleceğine inanılır.

Rüyada yeşillik bostan görmek kendisini başarıya götürecek yolda daha emin ve daha hızlı ilerleyeceğine, dertlerin biteceğine, sevinçli haberler alınacağına delalet eder.

Rüyada bostan kazmak hayali kurulan herşeye sahip olunacağına, aile hayatı içinde çok mutlu ve huzurlu günler yaşanacağına, üzüntülerin ve sıkıntıların mutluluğa döneceğine, beraberliklerde hayal edilenden daha fazla mutlu olunacağına işaret etmektedir.

Rüyada bostan yapmak sonra da aylarca borç ödemek zorunda kalacağına, yaşanan bu üzücü durumların aile hayatına da yansıyacağına bu yüzden hane içinde çok sıkıntılı ve sorunlu zamanlar geçirileceğine işaret etmektedir.

Rüyada bostan görmek sıkıntıların ve sorunların kısa süre içinde sona ereceğine, zahmetli bir işin kolayca halledileceğine, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, hayalperest bir kişi  olunması sebebiyle bu konuyla ilgili bir işe girileceğine delalettir.

Rüyada sarı bostan görmek büyük kazanç elde edeceğine, kendisini çok mutsuz, yorgun ve hasta hissedeceğine yorulur.

Rüyada bostan sulamak nedir çıkılacak olan bir yoldan yenilmiş olarak dönüleceğine, dini inancını tam olarak yaşamak için kişinin sürekli araştırma yapacağına, dini bütün, inancı kuvvetli kimselerle ahbaplık edeceğine delalettir.

Rüyada bostan sulamak diyanet hayatının geri kalan döneminde yalnız olacağına, hayırlı bir çalışma ile muhtaç insanlara destek olunacağına tabir olunur.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments