Rüyada boş tabuta girmek

Rüyada boş tabuta girmek çok hayırlı ve kazanç sağlayacak çalışmalara girileceğine, çocuk sahibi olunacağına, iş hayatında iflasın eşiğine gelineceği bir anda gelecek bir haber sayesinde rahat bir nefes alınacağına, manevi açıdan iyi bir dönem geçirileceğine, aile içindeki sıkıntıların, zorlukların aşılacağına ve küslüklerin son bulacağına bu sayede de rüyayı gören kişinin ağız tadının yerine geleceğine, aile bireyleri arasında sürtüşmeler olacağına, dünü arkada bırakarak, yarınlara bakacağına, sıkılacağına ve üzüleceğine, birden fazla uğraşı olduğu için konsantrasyon sorunları yaşayacağına, illet bir hastalığa yakalanmayacağına alamet etmektedir.

Rüyada boş tabuta girmek gördüyseniz:

  • Tarihe, felsefeye veya yabancı kültürlere ilginiz bilginizi arttırmanızı sağlayabilir veya alacağınız kararları etkileyebilir.

Rüyada tabuta oturmak iş hayatında çok büyük başarılar kazanacağına, çok hayırlı ve mutlu günler geçireceğine, hedefine ve amacına giden yolda bir an bile vazgeçmeden, yılmadan, durmadan ve başka yollara sapmadan ilerleyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada tabuta dokunmak içinde bulunduğu kötü durumdan ve sıkıntılardan kurtulması için kendisine çok büyük destek vereceğine, gerek maddi gerek manevi bütün zararlarını karşılayacağına, aşılan engellerin tekrar başgöstereceğine delalet etmektedir.

Rüyada boş tabuta girmek bir işe girdiği sırada ya da bir çalışmayı bitirirken bu kişinim engel olması ile karşılaşacağına, işlerinin kısa bir zaman içinde çok iyi bir hal alacakken karşılaşılacak bazı durumlardan ötürü yarıda kalacağına işaret etmektedir.

Rüyada tabuta uzanmak sorunlarının sona ereceğine, borçlarının biteceğine ve üzüntülerinin yerini mutluluğa bırakacağına, kendini tutamayıp şeytana uyacağına işarettir.

Rüyada tabuta görmek kendisine hayır getirmeyecek işlere gireceğine, lüksünün artacağına yorulur.

Rüyada tabuta sığmamak içinden çıkılmaz bir hal alacağına, diğer taraftan yapılan bazı işlerde kazanç edileceği için birçok kez borç alınacağına, bu borçlardan ötürü büyük sorun yaşanacağına ve çok yakın bir zamanda aile içinde tartışmaların baş göstereceğine, parasının ve canın güvende olacağına yorulur.

Rüyada kardeşini tabuta koymak aile büyüklerinden birinin sağlık sorunlarından ötürü koşturulacağına, zorluk çekilen bir dönemin geride kalacağına, dedikodu yapan bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, sevilen bir kişinin düştüğü sıkıntıdan kurtulması için yardım edileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada tabuta gireceğini görmek çevresinin kendisi gibi varlıklı kimselerle dolacağına, kafasındaki her soruya cevap bulacağına, yaşamını baştan sona yeniden ele alarak düzenleyeceğine rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments