Rüyada boş kolonya şişesi görmek

Rüyada boş kolonya şişesi görmek yeni gelir kaynaklarına ulaşacağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine ve bu sayede kişinin yakın zamanda düze çıkıp moral bulacağına, fakat rahatsızlıklarının tamamen ortadan kalkmayacağına, daha rahat ve huzurlu bir dönemin açılacağına, büyük problemler yaşanacağına, kompleksinden ve egosundan kurtulacağına, sevdiği kişilerden alacağı yardım sayesinde kendisini zor zamanlardan kurtarıp ferahlığa çıkacağına, hayallerine kavuşarak çok mutlu ve sevinçli bir hayata sahip olacağına yorulmaktadır.

Rüyada boş kolonya şişesi gördüyseniz:

  • Evinizi, gayrimenkullerinizi, yatırımlarınızı veya ailenizle ilgili endişelerinizi ilgilendiren konularda olumlu gelişmeler yaşanabilir.

Rüyada boş kolonya şişesi görmek moralinin ve neşesinin yerine geleceğine, çok saygın ve güzel bir mevkiye terfi edileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada dolu kolonya şişesi görmek kafasının ve içinin rahatlayacağına, karşısına çıkan fırsatları hayırlı iyi bir şekilde değerlendirmesi ile birlikte rahata ereceğine işarettir.

Rüyada kolonya şişesi evinde ve işinde yardımcıları olacağına, çok büyük ve hayırlı kısmetler ile karşılaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada cam kolonya şişesi görmek kardeşler arasındaki tatsızlıkların tatlıya bağlanacağına, zorlukların, sıkıntıların ve sorunların kısa süre içinde ortadan kalkacağına delalet etmektedir.

Rüyada kolonya yakmak kişinin anne ve babasının henüz hayattalarken çocukları arasında mal paylaşımı yapacaklarına ve rüya sahibinin bir anda elinin bollaşıp borçlarından kurtulacağına, hayatını gereksiz yere işgal eden, zamanını çalan ve moralini bozan kişilerden uzaklaşacağına işaret eder.

Rüyada kolonya çalmak allah’ın izni ile büyük bir ilim sahibi olacağına, helal olan lokmaya ve makbul olan mallara sahip olacağına işarettir.

Rüyada eve kolonya dökmek kendisini kötü hissettiren duygu, düşünce ve hatta kişilerden uzaklaşacağına, büyük maddi ve manevi zararlara sebep olacağına delalettir.

Rüyada kolonya içmek sağlıklı ve mutlu bir kişi olunacağına, daha önce hiç olmadığı kadar başarılı olacağına, büyük ve güzel gelişmeler sayesinde işini büyüteceğine alamet etmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.