Rüyada boş evin yıkılması

Rüyada boş evin yıkılması korkulan bir durumla karşılaşılacağına, yakın bir arkadaşın vesilesi ile bir işe girileceğine, talihinin artacağına, art niyetli kişilere uyacağına, hüsrana uğrayacağına, kendine olan güvenini kaybedeceğine, bunun kendisine ilaç gibi geleceğine ve büyük bir sürpriz olacağına, beklentilerinin de yerine gelmeyeceğine, kazançlı çıkacağı işlere gireceğine işaret eder.

Rüyada boş evin yıkılması gördüyseniz:

  • İleride ya da hemen yarın pişman olacağınız şeyler yapmaktan kaçınmalısınız.

Rüyada evin içindeyken evin yıkılması iş konusunda çok büyük deneyimlere sahip bir kişi ile ortaklık kurulacağına, onları kendi gözünden bile sakınacağına yorulmaktadır.

Rüyada bir evin yok olması hastalıklarının düzeleceğine, sıkıntılı bir işe girip gösterilen sabır sayesinde altından kalkılacağına işaret eder.

Rüyada evin parçalanması sabredip içine attıklarını yüksek sesle söylemeye karar vereceğine, alın teri ve bilek hakkı ile ekmek sahibi olacağına işaret etmektedir.

Rüyada evin balkonu ancak yaşanacak bazı mali krizler yüzünden yakın bir zamanda sıkıntıya düşeceğine ve zarara uğrayacağına, kısmetinin bollaşacağına inanılır.

Rüyada evin islenmesi eş, dost ve akrabanın işlerine yardım edileceğine, alışveriş merkezlerinde vakit geçireceğine, bazı konser etkinliklerine katılacağına işaret etmektedir.

Rüyada evin içi yıkılması daha kaliteli bir yaşam şekline sahip olmakla beraber, sosyal çevrede de güzel değişikliklerin olacağına, bol kazançlı bir işe girileceğine, kısa bir süre önce tanışılan bir kişi ile yaşanacak bir gönül ilişkisinin evlilikle sonlanacağına inanılır.

Rüyada evin sökülmesi zarar ettiği bir işte kendisine yardım edecek deneyimli biri sayesinde işleri toparlayacağına ve kazanç elde edeceğine, çirkin amellere delalettir.

Rüyada evin sıvanması karşısına çıkacak pürüzlerin kendisini yıldıramayacağına, övgü dolu sözler duyacağına alamet eder.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.