Rüyada boş beşik görme

Rüyada boş beşik görme borçlarını ödeyip kurtulacağına, kişinin gülen yüzünün solacağına, planların alt üst olacağı olayların yaşanacağına ve çok zor bir dönem geçirileceğine, çalışma arkadaşları ile keyifli günler geçirileceğine, sıkıntıların, aksiliklerin ve sorunların üst üste geleceğine, yakın zaman içinde sergilenen davranışlar sayesinde çok daha iyi ve düzgün bir hayat sürüleceğine, yaşam biçimi ile de insanların övgüsünü kazanacağına, nerede hata yaptığını düşünerek, akıllıca adımlar atmaya başlayacağına, ağız tadını bozacak ve arkadaşlar arasında büyük bir tartışmaya sebep olacak bir işe evet denileceğine alamet eder.

Rüyada boş beşik görme gördüyseniz:

  • Bazı kimselerle uzun süre bir arada olmak moralinizi bozabilir.

Rüyada beşik görmek hayallerinin peşinden koşmaktan yorulmayacağına ve bu yolda karşısına çıkacak engellerin ve aksiliklerinde de kendisini yıldırmasına izin vermeyeceğine, maddi ve manevi olarak büyük başarılar kazanılacağına işarettir.

Rüyada beşik bakmak günlerinin rahatlık, konfor, keyif ve ağız tadı içinde geçeceğine, haktan gelen her türlü sıkıntıya ve zorluğa göğüs germeyi de bileceğine işaret eder.

Rüyada beşik sallamak başarılı bir kişi olunacağına ve dertlerin biteceğine, neşe içinde olacağına rivayet eder.

Rüyada beşik diyanet ilaç kullanmak ve sık sık hastaneye gitmek zorunda olacağına, gürültüden ve patırtıdan uzak yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada mavi beşik kötü bir sürprizle karşılaşılacağına, yapılacak olan birş seyahatinin iptal edileceğine delalet etmektedir.

Rüyada bez beşik görmek elinin darlık görmeyeceğine, hatalarından erken döneceğine, yaşamını daha iyi planlayacağına inanılır.

Rüyada boş beşik görme yakın zaman içinde çok büyük bir kaza yaşanacağına, hem maddi hem manevi olarak büyük kayıplar yaşanacağına, aksiliklerle dolu bir döneme girileceğine, vatanına ve milletine hayırlı evlatlar yetiştireceğine ve onlarla her zaman gurur duyacağına yorulmaktadır.

Rüyada beşik süslemek maddi ve manevi açıdan çok iyi bir konuma ve duruma gelineceğine, hasta ise bakacağına tabir olunur.

Güzel Haberleri Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.