Rüyada boncuk bileklik

Rüyada boncuk bileklik geçim derdinden kurtulacağına, hayatındaki engelleri ve aksilikleri de yok etmiş olacağına, yaşadığı bunalımdan kurtulacağına, işine ve sevdiklerine dört elle sarılacağına, yaşam enerjisini geri kazanacağına, yarınlara olan inancını yitirmeyeceğine, helal ve makbul olan dünya mallarına sahip olacağına, sıkıntılarının zamanla geçeceğine, aile içindeki huzurun kaçacağına, çok başarılı işlere girileceğine ve gelecek planlarının çok başarılı olmasını sağlayacağına, şansının kötüye gideceğine yorulur.

Rüyada boncuk bileklik gördüyseniz:

  • Gerçekleri araştırmanız veya gerçeklerle yüzleşmeniz daha doğru hareket etmenizi ya da kendi yararınıza anlaşmalar yapmanızı sağlayabilir.

Rüyada boncuk boncuk kar görmek sevgi ve birlik içinde yaşayan kişilerin arasına düşmanlık gireceğine, kısa zamanda zararlarını telafi edeceğine ve başarıdan başarıya koşacağına delalet eder.

Rüyada boncuk boncuk terlemek evdeki hesabın çarşıya uymayacağına, maddi koşullarının çoğalması sayesinde maneviyatının da çoğalacağına rivayet eder.

Rüyada boncuk örmek herkesin çok sevdiği ve beğendiği biri olacağına, sıkıntıların ve sorunların sevilen kişilerden gelecek destekler sayesinde çözüm bulacağına, ruhen çok büyük bir gelişme yaşayacağına, aile bireylerinden birinin sorununu çözeceğine, hem hayatının kurtulacağına alamet eder.

Rüyada pul boncuk görmek rahatsızlık veren durumların son bulacağına, aile arasındaki tartışmaların ve sıkıntıların sona ereceğine, yakın bir arkadaşla çok büyük bir çalışmaya girip iş hayatında çok sıkıntılı ve zor zamanlar yaşanacağına ancak daha sonra atılacak akıllıca ve başarılı adımlar sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine delalettir.

Rüyada boncuk saçılması mal ve mülk konusunda çok iyi yerlere geleceğine, işlerin istenmeyen durumlara düşeceğine delalet eder.

Rüyada boncuk vermek maddi olarak epey kayıp verileceğine, büyük kazançlar elde edileceğine ve hayal edilen şeylere yakın bir zaman içinde kavuşulacağına delalet etmektedir.

Rüyada taş boncuk görmek yaşamının kusursuz denecek kadar eksiksiz hale geleceğine, içine fesat düşeceğine, hileli işler yapmakta geri kalmayacağına delalet eder.

Rüyada pembe boncuk yüzünün her daim güleceğine, maddi açıdan büyük bir kayba uğranacağına yorulur.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments