Rüyada bomba yapmak

Rüyada bomba yapmak gönül işlerinden yana hep şanslı olacağı gibi son kararını da isabetli vereceğine ve kendisi için doğru kişiyi bulacağına, problemlerinin de çözümüne kavuşacağına, başarıdan başarıya koşacağına ve üstüne aldığı her işi layığıyla yerine getireceğine, iş hayatında çok büyük ilerleme kaydedileceğine, mutluluğu ve huzuru yakalayacağına, borçlarını azar azar da olsa ödeyeceğine, ruhsal olarak da bir uyanış hali içinde olunacağına, maddi ve manevi olarak yaşanan tüm eksikliklerin giderileceğine inanılır.

Rüyada bomba yapmak gördüyseniz:

  • karşı cinsin olumsuz davranışlarına hedef olabilirsiniz.

Rüyada bomba tehlikesi başarısız, mutsuz ve hasta olacağına, kötü kimselerin şerrine uğrayacağına, kazadan ve beladan başının kurtulmayacağına, işlerinin bozulacağına, rızkının kesileceğine, yaptığı çalışmalar ile insanlar arasında çok saygın bir yere kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada bomba kurmak dertlerin günden güne daha da artacağına, sıkıntılı bir ruh haline bürünüleceğine, böylelikle ezilmeden ve yıpranmadan rahat bir iş hayatı olacağına delalet eder.

Rüyada bomba alarmı harcama yapabilme konusunda özgürlüğünün ve rahatının artacağına, aileye büyük bir ev alınacağına işarettir.

Rüyada bomba patlaması ticaret yapıyorsa zarar edeceğine, yardımsever ve iyi kalpli bir kişi ile evlilik yoluna adım atılacağına alamet etmektedir.

Rüyada bomba fırlatmak yakasının beladan ve dertten kurtulmayacağına, kendisini çok büyük bir mutluluğa götürecek bir konuda adım atacağına delalettir.

Rüyada bomba atıldığını çok hayırlı adımlar atarak daha iyi ve rahat bir hayata kavuşacağına, dininden vazgeçmeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada bomba patlatılması kişinin geçiminin zorlaşacağına, yeni insanlar ve yeni ülkeler görülüp gezileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada bomba hazırlamak hayal edilen yeni bir işe sahip olunacağına, yeni bir kazanç kapısı bulunacağına, epey bir süreden beri inişli çıkışlı seyreden işlerin düzene gireceğine, büyük bir başarı kazanılması ve daha üst bir mevkiye terfi edilmesi ile çok daha hayırlı işlere girileceğine tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments