Rüyada bomba tehlikesi

Rüyada bomba tehlikesi konforun ve lüksün de artmasına vesile olacağına, ağız tadının, huzurunun ve neşesinin bozulacağına, bulunduğu işin kendisini tatmin etmemesi üzerine başka bir şehre taşınacağına, bereket ve kazanç kapılarının kapanacağına, geçim sıkıntısından, yokluktan ve fakirlikten kurtulacağına, kendisini çok çaresiz ve çözümsüz hissedeceğine, işlerinin yoluna gireceğine, mesleki hayatındaki başarılarının artacağına, işlerinde hep üstün başarılar elde edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada bomba tehlikesi gördüyseniz:

  • Baız masraflar yapmanız gerekebilir.

Rüyada bomba bulmak sevilen kişiler ile büyük bir ortaklık kurulacağına, yakın bir zaman içinde yeni ve daha başarılı işlere gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada bomba kurmak başarıya giden yollarının açılacağına, yaşadığı kötü günlerin son bulacağına, hem maddi olarak hem de manevi olarak keyfinin yerine geleceğine, elindeki bütün imkânları kullanmasına rağmen yaşadığı kötü olaylar yüzünden işlerinin bir türlü düzelmeyeceğine ve gün geçtikçe daha çok üzüleceği olaylar yaşayacağına delalet eder.

Rüyada bomba yapmak rahatsızlık veren olaylarla karşılaşılacağına, sıkıntılarından ve dertlerinden kurtuluşa erileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada bomba atıldığını huzurlu aile ortamının çeşitli sebeplerden ötürü bozulacağına, kısa süre içinde engelleneceğine işarettir.

Rüyada bomba alarmı huzursuzlukların sona ereceğine, hayır getirecek bir yola girileceğine, işlerin ve kazancın bir anda artacağına, sorunlarının en kısa zamanda çözüm bulacağına, dertlerinin bitip huzura ereceğine rivayet eder.

Rüyada bomba tehlikesi aile bireylerinden birinin sıkıntısı ile uğraşılacağına, gelirinin artacağına rivayet eder.

Rüyada bomba patlatılması sosyal hayat içinde sevilen bir kişi olunacağına, büyük bir yatırımdan çok küçük bir kazanç elde edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada bomba patlaması başarılarının azalacağına, yeni fırsatlar elde edeceğine, doğru kararlar alarak iş hayatında değişiklikler yapacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments