Rüyada bomba hazırlamak

Rüyada bomba hazırlamak ruhsal olarak kötü olunan bir dönemin sona ereceğine, spor yapmaya başlanılacağına, hayallerine ulaşmak adına ek bir işe girerek programlı bir şekilde devam edeceğine, içine fesat düşeceğine, mal mülk sahibi olacağına, uzun yıllardan beri yapmak istediği şeyleri gerçekleştireceğine, akıllıca adımlar atıp toplum tarafından çok takdir edileceğine, sevgilinizle küsmeniz aradaki hissedilen duyguların güçleneceğine, en umutsuz olduğu anda da allah tarafından kendisine hayırlı bir kapının açılacağına, bu sayede tüm kederinin, üzüntüsünün ve ağırlığının da kaybolup gideceğine, aile hayatında tartışmaların ve kırgınlıkların yaşanacağına yorulur.

Rüyada bomba hazırlamak gördüyseniz:

  • Evde veya özel yaşamınızda engellerle karşılaşabilirsiniz.

Rüyada bomba kurmak tatsızlıklar çıkacağına, kavgaların ve anlaşmazlıkların baş göstereceğine, sıkıntılarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına inanılır.

Rüyada bomba aramak tazeleneceğine, yeniden can bulacağına, güzel günlerle tanışılacağına rivayet eder.

Rüyada bomba yapmak düştüğü zor durumdan kurtulacağına, kendisini yenilgiye uğratmak isteyen kişi ya da kişileri yenilgiye uğratacağına alamet etmektedir.

Rüyada bomba patlatılması hiç beklemediği kişilerden ihanet göreceğine, sevdiği kişilerden biri ile arasının yaşanan bir tatsızlıktan dolayı açılacağına, zarar ettiği bir işte kendisine yardım edecek deneyimli biri sayesinde işleri toparlayacağına ve kazanç elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada bomba kacmak kazancın azalmasına sebep olan bir durumun ve gereksiz harcamaların ortadan kaldırılacağına, işinde en üst noktaya gelmek için hırslı, azimli ve kararlı duruşundan taviz vermeyeceğine inanılır.

Rüyada bomba tehlikesi kazancını birkaç kat arttıracağına, eğitimle ilgili bir konuda öğretmenlik yapılacağına, büyük bir gruba liderlik edileceğine, rahat, mutlu ve huzurlu bir döneme girileceğine delalet eder.

Rüyada bomba hazırlamak sorunların kısa zamanda temizleneceğine, ferah bir haneye sahip olunacağına, evli erkek ise evinin bereketinin artacağına delalettir.

Rüyada bomba bulmak hem aşk hayatının hem de ticaret hayatının yolunda gideceğine, çok kazançlı ve hayırlı işlere gireceğine rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments