Rüyada bomba atan savaş uçağı görmek

Rüyada bomba atan savaş uçağı görmek kısmetlerinin hiçbir zaman kesilmeyeceğine ve şansının da kapanmayacağına, sevilen kişiler sayesinde işte daha üst noktalara çıkılacağına, sorunların teker teker çözüme kavuşacağına, endişelerin son bulacağına ve büyük kazançlar elde edilecek bir ortaklığa girileceğine, onunla sahici dostluğun farkına ve tadına varacağına, rüyayı gören kişinin o kimseye karşı içine kurt düşeceğine ve kafasında bazı soru işaretleri uyanacağına, dost ya da akrabalardan birisinin vereceği destek sayesinde de işlerin daha iyi bir hale getirileceğine, eline geçen fırsatları bir türlü doğru ve hayırlı bir şekilde değerlendiremeyeceğine, omuzlarındaki yükün giderek ağırlaşmasıyla hayat enerjisinin düşeceğine, kendisini mutsuz ve yetersiz hissetmeye başlayacağına işaret etmektedir.

Rüyada bomba atan savaş uçağı gördüyseniz:

  • Tecrübenizi, bilginizi ya da yeteneklerinizi test edebilirsiniz.

Rüyada bomba atan savaş uçağı görmek her karlı işin arkasından da daha büyük kazanç getirecek işler yapacağına, problem yaratan kişi ya da elemanın ne olduğunun bulunması için bazı araştırmalar yapılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada savaş uçaği görmek bekârlığına da veda edeceğine, yeni bir ülkeye taşınmak için yola çıkılacağına yorulmaktadır.

Rüyada savaş uçağı kullanmak sevgisinin ve saygısının bir ömür boyu süreceğine ve aile saadetinin hep ilk günkü gibi taze kalacağına, zor günler geçireceğine, ecel terleri dökeceğine ve çok mutsuz olacağına işaret etmektedir.

Rüyada savaş uçağı düşmesi maddi olarak zarar edileceğine, sıkıntıların ve dertlerin artacağına, sevdiği kişi ile arasına kara kedi gireceğine delalet eder.

Rüyada bomba atan uçak görmek sevinileceğine ve huzurlu olunacağına, üzüntülerini ve acılarını unutacağına alamet etmektedir.

Rüyada çok sayıda savaş uçağı görmek başarılarının düşeceğine, mal sahibi olacağına alamet etmektedir.

Rüyada savaş uçağı saldırısından kurtulmak önündeki engellerin ortadan kalkacağına, artık rahat bir nefes alacağına işarettir.

Rüyada askeri savaş uçağı görmek çok başarılı olup çok büyük miktarda para kazanacağına, kişinin sıkıntılı, huzursuz ve üzgün günler geçireceğine rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Uğur özkan

Rüyamda camda dışarı bakarken büyük kargo uçağına benzeyen askeri uçak gördüm atom bombası yüklüydü görüş açımdan kaybolunca uçak savar silahının sesini duydum ateş sesleri geliyodu.

Dilek

Hastahane içerisinde çok fazla insan vardı ve çoğu rütbeli ve savaş uçakları bomba attılar ama zarar görmedi kimse teşekkür ederim

Mehmet kıraç

Rüyamda büyük bir savaş uçağı tarlada üzerimize kimyasal bombaya benzer bir gaz bombası bıraktı kelime-i şehadet getirdim ama düştükten sonra da normal gaz bombası gibi idi kimseye bir şey olmadı ama büyük bir panik yaşadık