Rüyada bomba alarmı

Rüyada bomba alarmı geleceğine, yeni bir hayata ve yeni bir işe sahip olunacağına, kimseye bu konuda ödün vermeyeceğine ve aldığı kararlar konusunda tutarlı davranacağına, işlerin kötü bir duruma geleceğine, patron koltuğunda oturacağına, maddi açıdan çok iyi bir noktaya gelineceğine, hayırlı bir çalışmanın ortaya konulması sayesinde büyük ses getirileceğine, herkes tarafından konuşulan biri olunacağına, yeni bir şehre ya da ülkeye taşınacağına, onlar sayesinde kalkınacağına işarettir.

Rüyada bomba alarmı gördüyseniz:

  • Soluksuz kalana kadar konuşan kişilerden söz almakta zorlanabilirsiniz.

Rüyada bomba fırlatmak yapmaktan hoşlandıklarından artık tat alamaz olacağına, omuzlarındaki ağırlıktan kurtulmanın yollarını bulacağına, kendisine külfet ve ayak bağı olan kişilerden uzaklaşacağına, ağız tadına, neşeye, keyfe ve zenginliğe kavuşacağına, eğlenceli ve hoş günler geçireceğine inanılır.

Rüyada bomba hazırlamak yakın çevresinin iyi gününden de, kötü gününden de geri duracağına, iş dünyasında çok sağlam ve sarsılmaz bir mevki edinileceğine yorulmaktadır.

Rüyada bomba kacmak yapılan işlerdeki sorunların çok uzamadan ortadan kaldırılacağına, yakın bir zamanda işin başına geçileceğine alamet etmektedir.

Rüyada bomba yapmak sahip olunan enerjinin bir ya da birden fazla işe koşturmaktan ötürü tükeneceğine, kötü halden iyi hale geçeceğine ve içinde olacağı durumdan çok memnun olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bomba atıldığını tüm sıkıntılarını ve dertlerini geride bırakacağına, üzüleceğine ve yıpranacağına yorulur.

Rüyada bomba patlaması rakiplerini yeneceğine, günah işlemeyi terk edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada bomba alarmı girdiği bütün işlerde zarara uğrayacağına, etrafındaki insanlardan gereken desteği göremeyeceğine, her daim yeni iş kollarına girmek için fırsat kollanacağına delalet eder.

Rüyada bomba aramak sorunlarından kurtulup huzurlu ve mutlu olacağına, çok büyük kazançlara sahip olacağına ve çok rahat edeceğine, kişinin moraline, sağlığına ve huzuruna kavuşacağına, başarılı olacağına, zorluklarını aşmayı bileceğine yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments