Rüyada birşey sattığını görmek

Rüyada birşey sattığını görmek uzun ve endişeli bir dönemden sonra çok zarar görülen durumları ortadan kaldırmak için ortaklık kurulacağına, çok büyük sıkıntılar ile karşılaşsalar bile herhangi bir şekilde kötü bir duruma düşmeyeceğine, dini inançların güçleneceğine, günahkâr olan kişileri doğru yola çevirmek için mücadele edeceğine ve yaşlılığında kendini tamamen inancına adayacağına, suç işleyeceğine, pişmanlık duyacağı kararlar alacağına, dertlerinden ve üzüntülerinden sevdiği kişilerin yardımları sayesinde kurtulacağına, bilgisine ve becerisine güvenmediği işlere kalkışmayacağına ve üstesinden gelemeyeceği sorumlulukların altına girmeyeceğine, hayal kırıklığına düşeceğine rivayet eder.

Rüyada birşey sattığını gördüyseniz:

  • Haraketlerinize dikkat etmelisiniz.

Rüyada birşey sattığını görmek eline çok hayırlı fırsatlar geçeceğine, kulağa gelen bu sözler nedeniyle kısa süreli üzüntü çekileceğine inanılır.

Rüyada terlik sattığını görmek deyim yerindeyse mutluluktan havalara uçacaklarına, uzun zaman önce tedavi edilmiş olan bir rahatsızlığın tekrar edeceğine, attığı adımların kendisine sevinçli ve güzel olaylar olarak döneceğine işaret etmektedir.

Rüyada patlıcan sattığını görmek bekarların evlenmesi için ön ayacak olunacağına, kısmetlerinin hiçbir zaman kesilmeyeceğine ve şansının da kapanmayacağına işarettir.

Rüyada kurbanlık sattığını görmek sıkıntılarını çözmek için adım atacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, gelecekte güzel günlere kavuşacağına işaret eder.

Rüyada balık sattığını görmek kâbus gibi günlerin geleceğine ve ilişkilerin sarsılacağına, bundan sonra geleceğinin kendisine şans, kısmet, başarı, zafer ve zenginlik getireceğine yorulmaktadır.

Rüyada mısır sattığını görmek kazancın neredeyse yarı yarıya düşeceğine, işlerin her zamankinden daha iyi bir hal alacağına tabir olunur.

Rüyada lahana sattığını görmek çok büyük ve başarılı adımlar atılacağına, isteklerinize kavuşacağınıza yorulur.

Rüyada kavun sattığını görmek kişinin yakasını belalardan ve kötülüklerden bir türlü kurtaramayacağına, borçlarını bitireceğine, üzüntülerinin yerini sevincin ve mutluluğun alacağına delalet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments