Rüyada birisinin hasta olduğunu görmek

Rüyada birisinin hasta olduğunu görmek günahlarından kurtulacağın ve hayattayken yaptığı iyi ameller, sevaplar sayesinde ahiret hayatının istediği gibi olacağına, çok iyi işler yapılacağına, aile içinde başgösteren tartışmaların biteceğine ve hane içinde huzurlu ve mutlu günlerin başlayacağına, yaşanan zorlukların üstesinden gelineceğine, kötü durumların ortadan kalkacağına, bir sebeple bazı zararlara uğranacağına, başını ağrıtan ve canını sıkan sorunların ortadan kalkacağına, kafasını rahatlatacağına, gereksiz ve anlamsız konulara artık takılmayacağına bu sayede de düze çıkıp, sakin, sessiz ve huzur dolu günler geçireceğine, müşterilerinin çoğalacağına ve buna bağlı olarak kazancının da yükseleceğine rivayet eder.

Rüyada birisinin hasta olduğunu gördüyseniz:

  • Dış etkenlerden fazlaca etkilenmeniz yüzünden yüzünden ruhsal sağlığınız tehlikeye girebilir.

Rüyada hasta birisinin öldüğünü görmek bir takım sorunlar çıkacağına, umutsuzluğundan ve üzerindeki ağırlığından kurtulmayı başaracağına işarettir.

Rüyada birisinin hasta olduğunu görmek çektiği cefa kadar da sefa süreceğine, çok zarar göreceğine işarettir.

Rüyada ölmüş birisinin hasta olduğunu görmek aklını karıştıracağına ve kendisini kararsız ve belirsiz hallere getireceğine, çıkılacak bir yolculukta eşle veya arkadaşla tartışma yaşanacağı için yarı yoldan geri dönüleceğine delalettir.

Rüyada ölü birisinin hasta olduğunu görmek insan içine çıkmak istemeyeceğine, ancak kısa süre içinde bu sorunları atlatıp büyük başarılar kazanacağına alamet etmektedir.

Rüyada birisinin hasta olduğunu öğrenmek hayırlı olarak gelecek haber ile çok hızlı bir şekilde işe koyulacağına, düştüğü zor durumlardan allah’ın yardımı ile kurtulacağına yorulmaktadır.

Rüyada ölen birisinin hasta olduğunu görmek hayırlı bir kısmet ile evlenileceğine, sık sık yabancı iş adamları ile bir araya geleceğine ve onlarla daima iletişim içinde olacağına işarettir.

Rüyada birisinin hasta olduğunu duymak yetkili bir göreve atanacağına, hatta eskisinden daha iyi bir hale getirileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada hasta birinin hasta olduğunu görmek isabetli kararlar alacağına, iş hayatında çok saygın bir isme sahip olunacağına yorulmaktadır.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments