Rüyada birisini kestiğini görmek

Rüyada birisini kestiğini görmek kişinin hayatına dair daha olumlu düşünceler geliştirip, kendisini iyi hissedeceği ortamlara gireceğine, iş hayatında yaşadığı duraklamanın sona ereceğine, hayattan hiç zevk alamaz olacağına, kem gözlere geleceğine, her zaman evlatlarına destek olacağına, iş hayatında rahat bir nefes alınacağına, yardımcı olan herkese teşekkür edileceğine, gelir elde edeceğine, geçim sıkıntısından kurtulacağına, ortaya çok başarılı ve uzun yıllar boyunca unutulamayacak projeler konulacağına, eline geçen fırsatları bu sayede çok hayırlı işler için kullanacağına, hayat içinde istediği ve hayalini kurduğu herşeye kavuşacağına ve daha önce birçok kez girmek istediği bir işe şartların uygun bir hale gelmesi ile çok zahmet çekmeden gireceğine yorulur.

Rüyada birisini kestiğini gördüyseniz:

  • Görünürdeki gerçeklerin ardındaki şeyleri biraz incelemenizde fayda var.

Rüyada birisini kestiğini görmek insanlar tarafından çok sevilen, sayılan ve takdir edilen bir kişi olacağına, yol göstereceğine ve şifa olacağına alamet eder.

Rüyada fil kestiğini görmek beddua ve ah alacağına, iyi huylarını, ahlakını, inancını hiçe sayarak gözünü karartıp kötü işlere gireceğine, sorun yaratan kişilerle araya bir sınır çizileceğine alamet eder.

Rüyada kurban kestiğini görme cesaret edip kimsenin denemediği şeyleri gerçekleştireceğine ve başarılı olacağına, özellikle kişinin daha çok kazanç elde etmesiyle alım gücünü yükselterek, ailesini de mutlu edeceğine işaret eder.

Rüyada halı kestiğini görmek iş hayatında değişiklik yapacağına, çok başarılı işler ortaya koymaya devam edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada elini cam kestiğini görmek çok büyük kazançlar elde edeceğine, atacağı her adımda çok daha hayırlı başarılara imza atacağına, kişinin istediği ve hayal ettiği günleri yaşama şansına nail olacağına ve bunun için yaradana şükredeceğine delalettir.

Rüyada yılanı kestiğini görmek hayatının hep aynı düzende devam edeceğine, karşısına kendisini mutsuz edecek, hayal kırıklığına uğratacak ya da emeklerini boşa çıkaracak hiçbir önemli sorun çıkmayacağına, işinde herkesten bir adım önde olacağına alamet etmektedir.

Rüyada boğa kestiğini görmek ticaret hayatına atılması halinde başarıdan başarıya koşacağına, başarılarını arttıracağına alamet etmektedir.

Rüyada demir kestiğini görmek sabır ve azim ile hayal edilen herşeye kavuşulacağına, geçiminin bu nedenle insanların yardımı ile sürdüreceğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments