Rüyada birisine sitem etmek

Rüyada birisine sitem etmek şansının, bahtının ve kısmetinin de açık olacağına, eğer yolcu ise kısa zamanda memleketine kavuşacağına, talihin yüzlerine güleceğine, kısa zamanda çok güzel bir işin başına geçeceğine, tüm yaşamını bir amaca bağlayacağına ve her zaman akıl yoluyla hareket edeceğine, anne baba duası alacağına, sahip olduğu yetenekler ve beceriler sayesinde iş dünyasında çok iyi bir yer edineceğine, çok büyük ve başarılı atılımların yapılacağına işaret eder.

Rüyada birisine sitem etmek gördüyseniz:

  • Yalnız bir erkekseniz gözünüze kestirdiğiniz kadını elde edebilirsiniz.

Rüyada birisine sitem etmek allah’ın kendisine nasip ettikleri sayesinde ne kadar ayrıcalıklı olduğunun farkına varacağına, yapılan bu hamleden ötürü iş ve aile hayatındaki kişilerden ağır eleştiriler geleceğine tabir olunur.

Rüyada sitem görmek sevilen bir kişinin vereceği destek ile durumun yavaş yavaş toparlanacağına, işlerin yoluna gireceğine, zamanla eline geçen paranın bereketinin artacağına işarettir.

Rüyada sevdiğinin sitem etmesi moralinin bozulacağına, saygı değer bir konuma çıkacağına delalettir.

Rüyada birilerine sitem etmek baş ağrıtacak, huzur, neşe ve keyif kaçıracak olayların yaşanacağı, borçlarını azar azar da olsa ödeyeceğine alamet eder.

Rüyada ölüye sitem etmek ismini herkese duyuracağına, aile hayatı içinde çok sevinçli haberler alınacağına delalet eder.

Rüyada annenin sitem etmesi şanssızlıkla boğuşacağı bir iş hayatına sahip olacağına ve eşler ya da sevgililer arasına kırgınlık ve uzun bir ayrılık süreci gireceğine, arkadaştan ya da eş dosttan medet umacağına alamet etmektedir.

Rüyada kocaya sitem etmek bir sebeple büyük bir sıkıntı yaşayacağına, çok büyük bir hata yaptığını anlayacağına ve bu hatayı düzeltmek için gece gündüz demeden kendisini yıpratarak çok büyük çaba göstereceğine, büyük bir borcun altına gireceğine ve kazancının günden güne azalacağına işarettir.

Rüyada sitem ederek ağlamak işlerini gün geçtikçe daha da büyüteceğine, yaptığı şeyden ötürü büyük bir pişmanlık duyacağına yorulmaktadır.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments