Rüyada birinin yemin etmesi

Rüyada birinin yemin etmesi kalkınacağına ve zenginlik elde edeceğine, kötü yollardan ekmek sahibi olmayacağına, daha dikkatli ve daha sabırlı olunacağına, maddi kaybın ruhsal olarak sıkıntıların önünü açacağına, tatsız durumlar yaşanacağına, sevilen kişi ile ayrı düşüleceğine, ortaklar arasında maddi konulardan ötürü sürtüşmeler yaşanacağına, kişinin tüm hayatının değişeceğine, arkadaşlardan birinin sıkıntı yaratacağına, haneye bazı kötü niyetli kişilerin gireceğine, kişisel çatışmalardan vaz geçileceğine inanılır.

Rüyada birinin yemin etmesi gördüyseniz:

  • Amaç veya hedeflerinize ulaşmanız ya da bazı işleriniz konusunda engellendiğinizi hissedebilir veya aksiliklerle karşılaşabilirsiniz.

Rüyada birinin yemin etmesi fikir ve gönül birliği yaparak kendisini bertaraf etmek için uğraşacağına, alınacak kötü bir haber yüzünden moral bozukluğu yaşanacağına delalettir.

Rüyada birinin kurana el basıp yemin etmek bir sağlık sorunu yaşanacağına, yaşanan maddi problemlerin artacağına işaret etmektedir.

Rüyada yemin bozmak sıkıntıların, zorlukların ve problemlerin atlatılacağına, bir dönemi kazançlı, mutlu ve sağlıklı geçiriyorsa, diğer dönemini de mutsuz, hasta ve zor geçireceğine rivayet eder.

Rüyada edilen yemin kendisini kapana kısılmış gibi hissedeceğine, bir defa kesişen yollarının da bir daha asla ayrılmayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yemin görmek maddi ve manevi açıdan büyük sorunlar ile karşılaşılacağına, uzun zamandan beri üzerinde çalışılan bir projenin başka kişilere faydalı olacak kadar geniş çaplı olacağına inanılır.

Rüyada yemin etmek sağlığının yerine geleceğine, elinin bolluğa kavuşacağına, ailesinden, çocuklarından ve tüm sevdiklerinden uzak kalacağına tabir olunur.

Rüyada büyük yemin bozmak ekmeğini daha rahat şekilde kazanacağına ve sevdiği kişilere iyi bir hayat temin edeceğine, istediği her şeyi kısa zamanda elde edeceğine delalet eder.

Rüyada bir şeye yemin etmek alnına sürülen lekeden allah’ın izni ve yardımı ile kurtulacağına, amaçlarının da gerçekleşeceğine delalet eder.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments