Rüyada birinin üzerini temizlemek

Rüyada birinin üzerini temizlemek ruhunu ve bedenini dinlendireceğine, alnına sürülen lekeden allah’ın izni ve yardımı ile kurtulacağına, sorunların günden güne artacağına, ele geçen fırsatların heba edileceğine, işlerin çok büyük bir aksama yaşayacağına, kazancını arttıracağına, sevdiği kişilerden ötürü zor günler geçireceğine, uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeyden ötürü kendisini istemeyeceği olayların içinde bulacağına, kısa süre içinde meydana gelen istenmeyen bir olayın mutlu bir şekilde sona ereceğine, başarıların çok kısa bir sürede rüya sahibinin kapısını çalacağına ve çok güzel günler görüleceğine delalet eder.

Rüyada birinin üzerini temizlemek gördüyseniz:

  • Kavgacı yapıdasınız.

Rüyada birinin üzerini temizlemek giriştiği bütün işlerde sorunlarla karşılaşacağına, her türlü illet hastalığın iyileşeceğine yorulmaktadır.

Rüyada ölen birinin üzerini örtmek söz dinleyen ve ailesine hürmet gösteren bir evlat olacağına, çok dikkat çekeceğine işaret etmektedir.

Rüyada ölmüş birinin üzerini örtmek yaptıklarıyla sorgulanacağına, işlerinden ve özel hayatından yana umduklarını bulamayacağına inanılır.

Rüyada üzerini temizlemek işlerinin açılacağına ve kazancının da istediği oranda artış göstereceğine, hayatın belli bir düzene oturacağına alamet eder.

Rüyada üzerini giymek komşusunun eksiğini gidermek için ona malından ve parasından vereceğine, kendisini kazanmaya odaklayacağına rivayet eder.

Rüyada birinin üzerini örtmek daha önce gördüğü ve uzun zamandan beri içinde sakladığı şeyleri ortaya dökeceğine, geçim sıkıntısının ve parasızlığın biteceğine tabir olunur.

Rüyada ölünün üzerini örtmek evinde bereketin eksik olmayacağına, çok büyük mutluluklar yaşayacağına ve hiç yapmadığı bir işe girerek kendisini deneyeceğine yorulur.

Rüyada üzerini çamurlu görmek moral bulacağına, hafifleyeceğine, keyfinin ve huzurunun kaçacağına böylece çektiği üzüntü ve sıkıntı nedeni ile hastalanıp yatağa düşeceğine tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments