Rüyada birinin üzerime işemesi

Rüyada birinin üzerime işemesi yakında güzel haberler alarak sevineceğine, ulaştığı başarıları ve elinde bulunan imkânları kıskanan kişiler tarafından bir dedikoduya malzeme edileceğine, bu yüzden çok üzüleceğine, ancak daha sonra dedikoduyu çıkaran kişileri bularak adli yollarla hakkını arayacağına, aşırı hırs nedeni ile gözleri kapanan kişilerin sonunda büyük hatalar yapacağına, uzun bir süre yas tutmak zorunda bırakacağına, elinde bulunan imkânları karşısına çıkan bazı sorunlardan ötürü kaybedeceğine, hayatının kolaylık, güzellik, huzur, bolluk ve bereket içinde geçeceğine ve hiçbir isteğinin havada kalmayacağına, aile hayatında çok kötü ve tartışma dolu günler geçireceğine ve endişe ettiği problemlerin çözüme ulaşacağına, işlerini çok iyi bir şekilde idare ederek yakında çok daha iyi bir konuma gelmesini sağlayacağına tabir olunur.

Rüyada birinin üzerime işemesi gördüyseniz:

  • Genel yaşamınızda girişeceğiniz yeni atılımlarda daha dikkatli olmalısınız.

Rüyada birinin üzerime işemesi çıksa bile kendisini çok kötü hissedeceğine, yeni bir iş konusunda anlaşma sağlanacağına delalettir.

Rüyada birinin üzerime yılan atması parasal sıkıntılarını ortadan kaldıracağına, çok büyük bir maddi zarara uğramasına rağmen işlerini iyi bir şekilde düzelteceğine, sorunlarını çözüme kavuşturacağına rivayet eder.

Rüyada birinin üzerime kusması evinin bolluk ve berekete kavuşacağına, ticaret hayatıyla ilgili yaptığı planların kendisine hayır getireceğine, çok üzüntülü ve zor zamanlar geçireceğine alamet eder.

Rüyada birinin üzerime çiş yapması karşılaştığı sıkıntılardan ötürü kendisini toparlamakta çok güçlük çekeceğine, rüya sahibinin şansının açılacağına işaret etmektedir.

Rüyada birinin üzerime su dökmesi sıkıntıların ve zorlukların günden güne daha da artacağına, istenen ve beklenen haberlerin gelmeyeceğine işaret eder.

Rüyada üzerime çay dökülmesi yakında hedefine ulaşacağına, öbür dünyada rahat etmesi için çeşitli güzel ve sevap defterinin açık kalmasını sağlayacak bazı şeyler yapacağına ve hayırlı ve güzel bir şekilde dualar edileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada üzerime taş yağması işlerinin hafifleyeceğine, ağız tadının, keyfinin ve neşesinin de yerinde kalacağına, rüya sahibinin güzel yarınlara olan inancının da gerçeğe dönüşeceğine inanılır.

Rüyada üzerime kar yağdı sorunlarını çözmek için yol göstereceğine, rüya sahibinin hayattan ve sevdiklerinden yana yüzünün güleceğine ve onlardan razı geleceğine işaret etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments