Rüyada birinin tornavida vermesi

Rüyada birinin tornavida vermesi üzüleceğine, bu yüzden kendi içine kapanacağına, nefsini terbiye etmeyi bileceğine, harama, yalana, hileye ve fesada başvurmayacağına, kendisini üzen ve kıran kişiler ile yollarını en kısa zaman içinde ayıracağına, yeni bir ilişkiye başlanacağına, gittiği yolda muvaffak olacağına, yaşamının da eskisi gibi kolaylıklarla geçmeyeceğine, sevdiği kişiler ile güzel günler göreceğine, hayalini kurduğu şeylere kısa bir zaman içinde kavuşacağına, maddi açıdan çok kazanç elde edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada birinin tornavida vermesi gördüyseniz:

  • Sizin için önemli bir işi, projeyi, planı ya da herhangi birşeyi bir üst seviyeye taşımak için gerekli herşeye sahipsiniz.

Rüyada birinin tornavida vermesi toplumda iyi bir yer edineceğine, hasret çekenlerin birleşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada tornavida iş hayatında ve aile hayatı içinde karşısına çıkan sorunlarından kurtulup mutlu zamanlar geçireceğine, üzüntülerinden ve endişelerinden yakın bir zaman içinde kurtulacağına ve zarar edeceği bir duruma düşeceği bir sırada kendisini ihtar edecek bir kişi sayesinde durumunu düzelteceğine delalet eder.

Rüyada tornavida görmek neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine, dost ve akraba yardımıyla hayra dönüştürüleceğine delalet eder.

Rüyada tornavida kullanmak blöf yapan bir kişi yüzünden iş hayatında çok kötü bir duruma düşüleceğine, sistemli bir şekilde işleyen bir projede yaşanacak bir aksilik yüzünden işlerin rayından çıkacağına, helal olan lokmaya ve makbul olan mallara sahip olacağına işaret eder.

Rüyada yıldız tornavida görmek küçük işlere sermaye harcamayacağına, girdiği bazı projelerde hakkının yeneceğine ve kendisine ait fikirlerin başkası tarafından kullanılacağına delalet etmektedir.

Rüyada tornavida ile vida sıkmak daha pozitif biri olacağına, gözünden sevinç gözyaşlarının akacağına delalet eder.

Rüyada kırık tornavida görmek büyük bir iş eğitim fırsatı yakalanacağına, uzlaşmacı yaklaşımını kaybedeceğine rivayet eder.

Rüyada tornavida takımı görmek işine yarayacak bazı kurslara gideceğine, sıkıntılarını bir köşeye atacağına alamet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments