Rüyada birinin tırnağını kestiğini görmek

Rüyada birinin tırnağını kestiğini görmek sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına, uzun bir zamandan beri kötü giden işlerinin sabır ve azim göstermesi ile birlikte açılacağına ve çok büyük maddi ve manevi kazançlar elde edileceğine, rahatın yerine geleceğine, sıkıntılarının son bulacağına, geçiminin ve hayatının kolaylaşacağına, bu sayede hanesine güneş doğacağına, elinin bolluk ve bereket göreceğine, başarılarının kalıcı olacağına, istenmeyen ve maddi manevi büyük zararlara yol açan bir işe kalkışacağına, sevilen kişi ile çok hayırlı bir karar alınacağına, sorunların kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, zorlukların biteceğine, sevinçli haberler geleceğine tabir olunur.

Rüyada birinin tırnağını kestiğini gördüyseniz:

  • Yaptığınız işleri dikkatle ele almalı, yanlış yapacak yer bırakmamalısınız.

Rüyada birinin tırnağını kestiğini görmek yakın bir arkadaşa iş imkanı sağlanacağına, eğitimle ilgili olarak çok büyük bir karar verileceğine, sıkıntılarını ve sorunları bu sayede halledeceğine delalet eder.

Rüyada kendi tırnağını kestiğini görmek yolunda gideceğine, hayırlı ve güzel günler göreceğine, doğru kararlar alarak kendisine bol şans, uğur ve kazanç getirecek doğru işlerin altına imzasını atacağına yorulur.

Rüyada başkasının tırnağını kestiğini görmek gönül bağı kurulmuş olan bir kişi ile evlilik yolunda bazı kararlar alınacağına, girdiği bütün işlerde zarara uğrayacağına, etrafındaki insanlardan gereken desteği göremeyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada birinin ayak tırnağını kestiğini görmek rahatlık, lüks ve kolaylık içinde yaşayacağına, ancak bu işin çok başarılı bulunması sayesinde işin uzayacağına, huzurlu günler görüleceğine delalettir.

Rüyada eşinin ayak tırnağını kestiğini görmek sürpriz değişikliklerle ve yeniliklerle karşılaşacağına, geçim derdinden, borçlarından ve hastalıklarından kurtulacağına, sorunlarını halletmeyi bileceğine, dişe diş savaşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ayak tırnağını kestiğini görmek bolluk ve berekete kavuşarak zenginleşeceğine hak yolunda da çok güzel ve iyi olan işler yapacağına, ters giden olayların düzeleceğine, üzüntülerin son bulacağına yorulmaktadır.

Rüyada başkasının ayak tırnağını kestiğini görmek hiç yapmak istemediği bir şey yapacağına, uzak bir yola gidileceğine inanılır.

Rüyada annesinin tırnağını kestiğini görmek çok sıkıntılı ve sorunlu zamanlar ile çok endişeli günler yaşanacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının bu kişi yüzünden gün geçtikçe daha artacağına, büyük maddi zararlara uğrayacağına ve sevdiği kişileri kaybetme pahasına da olsa bazı sorunlar yüzünden çeşitli tartışmalara gireceğine delalettir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments