Rüyada birinin sizi savunması

Rüyada birinin sizi savunması kazancını ve mal varlığını arttırmak için günaha gireceğine, meslek hayattaki başarıların değerini yitireceğine, maddi çıkmazların biteceğine, işlerde istediği verimi ve bereketi yakalayamayacağına, bazı meselelere aşırı şüpheci yaklaşacağına, çok büyük zararlar edeceğine ve çok daha uzun bir dönem problemler ile baş etmeye çalışacağına, ortaya koyacağı başarılı çalışmalar ile dikkat çekeceğine, bekar kişilerin kendisine yüz çeviren ve duygusal olarak bağ hissettiği bir kişinin peşinden koşarak onu elde etmek için uğraşacağına işaret etmektedir.

Rüyada birinin sizi savunması gördüyseniz:

  • Çekingenlik ya da güvensizlik önemli kayıplara sebep olabilir.

Rüyada birinin sizi çok sevmesi alacağı kötü ve kendisine çok büyük zarar verecek olan bir haber yüzünden kendisini çok kötü hissedeceğine, işlerinin bir anda bozulacağına, türlü sebeplerle askıya alınmış olan bir projenin sonlandırılacağına ve bir anda büyük kazanç getireceğine işarettir.

Rüyada birinin sizi savunması birlikteliğe başlayacağına, onun sayesinde kolaylık elde edeceğine, sorunlarını daha rahat şekilde çözeceğine ve derin bir nefes almayı başaracağına alamet etmektedir.

Rüyada birinin sizi okuması emeklerin boş yere harcanacağına, verilen sözlerin bir türlü tutulamayacağına delalettir.

Rüyada birinin sizi ıslatması ancak daha sonra gururuna bu durumu yediremeyerek kendisinin de gidip başka birini dolandırmaya çalışacağına, çok sıkıntılı ve sorunlu zamanlar ile çok endişeli günler yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüyada birinin sizi kucaklaması mutlu ilişkiler kuracağına, kaygılı bir ruh halinin sona ereceğine, bolluk ve bereket içinde bir yaşam sürüleceğine ve ferahlığa çıkılacağına yorulur.

Rüyada ölü birinin sizi çağırması sevdiği kişilerle birlikte atacağı adımlar sayesinde çok mutlu ve huzurlu bir aile kuracağına ve yaptığı hataları kısa bir zaman içinde telafi edeceğine, gönlünce bir hayata kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada birinin sizi itmesi sırtına daha büyük bir yük olarak bineceğine, adını çok büyük ve başarılı kişilerin arasına yazdıracağına rivayet etmektedir.

Rüyada birinin sizi beğenmemesi üzüleceğine, zor günlerden geçeceğine, zahmete ve çileye düşeceğine, hayal kırıklığı yaşayacağına, sosyal hayatta rüyayı gören kişinin içine düştüğü karamsarlığın ve korkunun atlatılacağına delalet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments