Rüyada birinin senin peşinden gelmesi

Rüyada birinin senin peşinden gelmesi allah katında makbul olacak işlere atılacağına, çok başarılı olunacağına, çok büyük zorluklar çekildikten sonra işlerin hayırlı bir şekilde ilerleyeceğine, çok büyük bir baskı altına gireceğine ve sonunda tüm toplum ile bağlarını kopartıp kendisini ruhsal bir hastalığın kucağına, maddi ve manevi olarak kendisini çok geliştireceğine, hak yolundan sapmadan ilerleyeceğine, gönül hoşluğu içinde olacağına, uzun süre kötü giden bir işin düzeltileceğine ve yalan söyleyerek insanların arasını bozan bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, kişinin geçim sıkıntısına düşeceğine ve fiziksel olarak da yıpranacağına yorulmaktadır.

Rüyada birinin senin peşinden gelmesi gördüyseniz:

  • Şu an farkında olmasanız bile, aslında artık sizin için hiçbir anlam ifade etmeyen ya da yararlı sonuçlar vermeyen işlere sıkı sıkıya bağlısınız.

Rüyada birinin senin peşinden gelmesi kişinin ağız tadının ve rahatının yerine geleceğine, kazancın ve mutluluğun yerinde olacağına delalet etmektedir.

Rüyada birinin senin peşinden koşması herşeyin en kalitelisine ve çoğuna sahip olacağına, beden sağlığının zarar göreceğine rivayet etmektedir.

Rüyada bir erkeğin senin peşinden gelmesi istemeden birçok fırsatı kaçıracağına, ele geçen kazancın artacağına, hayırlı bir iş kapısının açılacağına, kaçan fırsatların tekrar ele geçirileceğine delalettir.

Rüyada sevdiğin kişinin senin peşinden gelmesi duaların kabul göreceğine, tövbelerin amacına ulaşacağına, para yatıracağına ve zarar edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin senin peşinden koşması ancak bu riskin bertaraf edilmesi sayesinde işten büyük kazanç elde edileceğine, sorun yaratan kişilerle araya bir sınır çizileceğine, verilen emeklerin karşılığını bulacağına, malının da hiç olacağına işarettir.

Rüyada bir erkeğin senin peşinden koşması iyiliklerle, güzelliklerle ve hayırlı olan şeylerle karşılaşacağına, sorun yaratan işlerde kısa zaman içinde bazı kötü kişiler tarafından çeşitli aldatmacalar yaşanacağına delalettir.

Rüyada sevdiğin kişinin senin peşinden koşması yapılacak başarılı işlerle çok büyük bir şöhrete sahip olunacağına, düşmanların çok üzüleceğine, aile hayatı içinde çok sevinçli haberler alınacağına rivayet eder.

Rüyada birinin peşinden gelmesi maddi olarak çok büyük zorluklarla karşılaşacağına, sevdiği kişilerin vereceği destek ve anne babasının duaları sayesinde çok hayırlı işlere girip büyük kazançlar elde edeceğine ve sıkıntılarından ve sorunlarından bu sayede kurtulup ferahlığa çıkacağına tabir olunur.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
mltm

rüyamda birkac kişi beni takip etmeye çalıştı korkarak uyandım , ve kulağımda da küpemin tekinin kaybolduğunu gördüm

Zehra

Rüyamda arkamda tanıdığım bir erkek yürüyordu. Benim ayağımda 1 çift ayakkabı ve ayakkabının aynısından elimde de sadece tek eşi vardı elimde taşıyordum. Daha sonra ben caminin avlusunda bir banka oturuyorum orada imamla konuşuyorum. Bu kez ayağımda ayakkabı yok. Daha sonra ayakkabımı ayakkabılıkta ararken arkamda yürüyen kişiyi tekrar görüyorum bu kez düz kırmızı renk olan ayakkabım taşlı falan oluyor ve elmdeki ayakkabının da eşini orada buluyorum.

Aydın

Rüyamda küçük bir seyin hiç peşimi bırakmaması