Rüyada birinin seni salıncakta sallaması

Rüyada birinin seni salıncakta sallaması yaşanan tatsız durumların ortadan kalkacağına, üzüntülerin ve endişelerin biteceğine, hayallerindeki eve sahip olacağına, yeni bir sayfa açacağına ve huzurlu bir yaşam süreceğine, çok büyük sorunlar yaşanacağına, iyileşme göstereceğine, beden ve ruh sağlığının yerinde olacağına, hayallerin yakın bir zaman içinde gerçeğe döneceğine, yaşanan bir sağlık sorununun şifa bulacağına, alacaklarını tahsil edeceğine, bunun kendisine başarı, mevki, zafer ve bol kazanç getireceğine, büyük sıkıntılar ve sorunlar çekeceğine ve bu yüzden neredeyse hastaneye düşme ya da özgürlüğünü kaybetme tehlikesi ile karşı karşıya kalacağına işaret eder.

Rüyada birinin seni salıncakta sallaması gördüyseniz:

  • Stresi azaltmanın bir yolunu bulmalısınız.

Rüyada birinin seni salıncakta sallaması kendisini başarılarından ve mutluluğundan dolayı çekemeyen ve bu yüzden hakkında dedikodu çıkartan insanları hayatından çıkartacağına, bir ortaklık kurulacağına alamet etmektedir.

Rüyada birinin salıncakta sallaması sosyal hayat içinde tanıştığı ve kendisine uygun olduğunu düşündüğü bir kişi ile bir ilişkiye başlayacağına, büyük bir servete kavuşacağına inanılır.

Rüyada birinin salıncakta sallandığını görmek işlerin gün geçtikçe daha kötüleşeceğine, maddi ve manevi olarak büyük gelişmeler yaşanacağına, sevilen bir kişi ile girilecek bir işte büyük başarı kazanılacağına, atılacak adımlar sayesinde herkes tarafından tanınan bir kişi olunacağına, zararların telafi edileceğine alamet etmektedir.

Rüyada birinin salıncakta sallanması yaşanan bir haksızlığın ya da bir yanlış anlaşılmanın ortadan kalkacağına, rüya sahibinin hayat koşturmacası içinde sürekli yorulacağına işarettir.

Rüyada seni sevmeyen birinin seni sevdiğini görmek kendisinin sahip olacağı şans sayesinde başkalarının da kendisi sayesinde nasipleneceğine ve mutlu olacağına, helal ekmek yeneceğine işarettir.

Rüyada seni seven birinin seni öpmesi uzun yıllardan beri hayal ettiği herşeye yakın bir zaman içinde herhangi bir zorluk çekmeden kavuşacağına, iş hayatında yaşadığı sıkıntıyı ister istemez ailesine de yansıtacağına rivayet etmektedir.

Rüyada salıncakta görmek ağız tadının, keyfinin ve huzurunun kaçacağına, kendisini keşfedeceğine alamet etmektedir.

Rüyada salıncakta oturmak içine düşeceği zorluklardan kendisini ancak yine onun kurtaracağına, yeni fırsatlar sunulacağına rivayet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

One thought on “Rüyada birinin seni salıncakta sallaması

  1. benim gördüğüm rüyada yaşlı ve beyaz giyinmiş ama yüzü bulanık görünen bir adam beni çok yüksekte ipten bir salıncakta sallıyordu sonra ben aşağı düştüğüm an uyandım ve korkudanmı bilmiyorum ilk olarak hep o rüyayı düşündüm ve karnım acıyordu ve ben bu rüyayı 5-6 kez gördüm ve hep sonundada karnım gerçekten acıdı…

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.