Rüyada birinin saçını kestiğini görmek

Rüyada birinin saçını kestiğini görmek iş konusunda sevilen bir kişiden yardım alınacağına, dertlerin biteceğine, keyfinin olmayacağına, ailevi sorunlar yaşanacağına, böyle işlere kalkışacağına, daha önce yaşanmış olan kötü olayların kısa zamanda çözüleceğine, kişinin rüya gibi bir hayat yaşayacağına, sıkıntıların ve sorunların kısa süre içinde çözüme ulaştırılacağına, sosyal hayat içerisinde yaşanan üzücü bir durumun kısa sürede sevinçli bir duruma döndürüleceğine, hiç beklemediği sıkıntılar yaşayacağına ve elinde kalan parayla girdiği bir işten maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar göreceğine yorulur.

Rüyada birinin saçını kestiğini gördüyseniz:

  • Meslek hayatınız olumsuz yönde etkilenecek çünkü kendinizi tutamıyorsunuz.

Rüyada ölü birinin saçını kestiğini görmek yeni bir işe girmek için üst düzey bir yetkiliden yardım isteneceğine, zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına, böylece eğlenceli ve rahat bir hayat geçirmeye başlayacağına delalettir.

Rüyada birinin saçını kestiğini görmek allah’ın kendisine tabiri caizse yürü ya kulum demesi ile alıp yürüyeceğine, huzurlu ve mutlu bir hayata adım atacağına delalet eder.

Rüyada başka birinin saçını kestiğini görmek yeteneklerinin ve becerilerinin karşılığını bulacağına, beklediği hayırlı ve güzel haberleri bir türlü alamayacağına alamet etmektedir.

Rüyada ölmüş birinin saçını kestiğini görmek ağız tadının ve keyfin yerine geleceğine, kendisini işine veremeyeceğine, başarısızlığa düşeceğine ve hüsran yaşayacağına işaret eder.

Rüyada birinin bıçakla saçını kestiğini görmek attığı her adım ile adından daha çok söz ettireceğine, kısmetinizin açılacağına yorulur.

Rüyada birinin saçını kestiğini görmek ne demek ortalığın sakinleşip, durulacağına ve böylelikle huzurun geleceğine, kendisini kıskanan kişilerden birinin kötülük yapmak için attığı bir adımı kazançlı bir fırsata çevireceğine alamet etmektedir.

Rüyada erkeğin saçını kestiğini görmek karşısına dikenli ve çakıllı yolların çıkacağına, yaşamının bir inişli bir de çıkışlı hale geleceğine, bunun sonucunda bazı sorunların düzeltileceğine rivayet eder.

Rüyada bir başkasının saçını kestiğini görmek yaşamının deyim yerindeyse güllük gülistanlık hale geleceğine, hayatına mutluluğun, sükûnetin ve huzurun hâkim olacağına, iş hayatında ve aile hayatında huzurlu günler göreceğine ve dürüst ve helal para kazanmak için alınteri dökerek çalışan biri olacağına işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments