Rüyada birinin saçında kına görmek

Rüyada birinin saçında kına görmek sorunların büyük darbeler vuracağına, iş hayatı ile ilgili çok hayırlı gelişmeler ile bir şekilde sorunlarının her geçen gün daha kolay bir hale geleceğine, ekmeğinin kesilmeyeceğine geçiminin de kolay olacağına, keyfi için bütçe ayırabileceğine ve rahat şekilde yaşayacağına, hiç olmadığı kadar iyi bir şekilde çalışarak çok iyi işlere imza atacağına, ancak kendisini daha sonra toparlayacağına, evlendiklerinde eşleri tarafından çok sevileceklerine ve saygı göreceklerine, el üstünde tutulacakları bir hayatları olacağına, kardeşler arasındaki sürtüşmelerin ve tartışmaların son bulacağına ve zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine rivayet eder.

Rüyada birinin saçında kına gördüyseniz:

  • Ani oluşumlar sayesinde hukuki, resmi, aileniz, eviniz veya yaşadığınız yerle ilgili konularda onarılması gereken yerleri onarma şansı bulabilirsiniz.

Rüyada birinin saçında kına görmek kaybetme ve başarısız olma korkusuna yakalanacağına, yalanların ve kırıcı konuşmaların kişiyi yıpratacağına alamet eder.

Rüyada saçında kına görmek herkes tarafından takip edilen ve saygı gösterilen bir kişi olacağına, iyi huylarını, prensiplerini, inancını bir kenara atıp daha fazla para elde etmek için hırsına yenik düşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada başkasının saçında kına görmek isabetli adımlar atılacağına, çalışma şartlarının ağır, mesai saatlerinin de uzun olacağına alamet etmektedir.

Rüyada ölü birinin saçında bit görmek heyecandan ve mutluluktan ne yapacağını bilemeyeceğine, çok hayırlı ve kazançlı bir projeye gireceğine yorulur.

Rüyada birinin saçında bit aramak yakın bir zamanda ortaya çıkan sağlık sorununun tedavi edileceğine, çocuk sahibi olunacağına, uzun bir ömre sahip olunacağına alamet eder.

Rüyada birinin saçında sirke görmek iş hayatında hiç beklenmeyen bir atılım yapacağına, çok sevileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada birinin saçında çiçek görmek haneye bolluk ve bereket dolacağına, aynı hataları bir daha tekrar etmeyeceğine inanılır.

Rüyada birinin saçında bit olduğunu görmek ilerleyemeyeceğine, hep yerinde sayacağına, ailesinden, evlatlarından ve çevresindeki kişilerden yana hayır bulacağına tabir olunur.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments