Rüyada birinin parmaklarını kopmuş görmek

Rüyada birinin parmaklarını kopmuş görmek adını aklamayı başaracağına, başarı için fırsatların artacağına, hayatın belli bir düzene oturacağına, işlerin büyüyeceğine, belli bir standardın altına düşmeden hayatını sürdüreceğine, kişinin rahatının ve keyfinin yerine geleceğine, maddi olarak çok iyi adımlar atarak kazancının daha da artıracağına, kazancın eskisine oranla daha da artacağına, maddi ve manevi olarak sorunlarla boğuşulacağına, sevilen bazı kişilerden ya da iş arkadaşlarından ihanet görüleceğine, daha sonra bunun ayyuka çıkmasıyla yüzünün kızaracağına işarettir.

Rüyada birinin parmaklarını kopmuş gördüyseniz:

  • Tutulması zor sözler vermekten kaçının.

Rüyada birinin parmaklarını kopmuş görmek sevilen kişiler ile mutlu olunacağına, bazı meselelere aşırı şüpheci yaklaşacağına işaret eder.

Rüyada parmaklarını kopmuş görmek süzüleceğine, ağlayacağına, çalışmalarının takdir edileceğine rivayet eder.

Rüyada birinin parmaklarını ısırmak sorunların birbiri ardına geleceğine, kazalardan, belalardan korunacağına yorulmaktadır.

Rüyada birinin parmaklarını kesmek kazanacağı paralar sayesinde çok hayırlı işler yaparak büyük hayır duaları alacağına ve borçlarını ödeyeceğine, sosyal çevrenin değiştirileceğine delalet eder.

Rüyada birinin parmaklarını çıtlatmak bir sebeple kendisine ve ailesine çok dikkat etmesi gerektiğine aksi halde içlerinden birinin bir şekilde zarar göreceğine, aile hayatında çok iyi olaylar ile karşı karşıya kalacağına, mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine delalettir.

Rüyada birinin parmaklarını öpmek yapılan işte yalnız kalınacağına, düşmanlık besleyen kişilerin ve rakiplerin çok sevineceği bir  duruma düşüleceğine inanılır.

Rüyada başka birinin ayak parmaklarını görmek iş hayatında büyük bir kriz yaşanacağına, verilen sözlerin yerine getirilemeyeceğine, arsız ve yüzsüz kişilerle karşılaşılacağına inanılır.

Rüyada birinin kolu bacağı kopmuş görmek arkadaşları ile birlikte hayır sağlayacak bir yola çıkacağına, çok büyük zorluklar çekeceğine, işlerinde çok sıkıntı yaşayacağına alamet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments