Rüyada birinin kolunu tuttuğunu görmek

Rüyada birinin kolunu tuttuğunu görmek sevdiği kişilerin ve kendisinin zarar görmesine neden olacağına, arzu ve isteklerine de hasret bırakacağına, işe alınacak personellerden istenen verimin alınamaması üzerine yeni arayışlara girileceğine, büyük adımlar atılacağına, eşler arasında ayrılığa sebep olacak bir olay yaşanacağına, çok büyük bir hayranlık uyandıracağına, rüya sahibinin etrafına hayır göreceği kimselerin dolacağına, atılacak adımların hatalı olması yüzünden işlerin daha da kötüye gideceğine, takıntılı bir kişi ile bir ortaklık kurulacağına delalettir.

Rüyada birinin kolunu tuttuğunu gördüyseniz:

  • Başkalarına yapacağınız yardımların olumlu sonuçları olabilir.

Rüyada birinin kolunu tuttuğunu görmek hem çok mutlu olacağına, bir sebeple eşlerin huzurunun kaçacağına delalettir.

Rüyada birinin güvercin tuttuğunu görmek yakınlarıyla anlaşmazlıkların biteceğine, kavgasız, gürültüsüz, sakin ve dingin günlerin yaşanacağına, artık kötü günler yaşamayacağına işaret etmektedir.

Rüyada yılanı birinin tuttuğunu görmek iş hayatında yaşadığı duraklamanın sona ereceğine, önemli yol ayrımlarında arkadaşları sayesinde kendisi için en hayırlı olanı seçeceğine delalet eder.

Rüyada birinin balık tuttuğunu görmek huzurlu, rahat ve sağlıklı bir hayat yaşayacağına, harcama yapabilme konusunda özgürlüğünün ve rahatının artacağına alamet eder.

Rüyada birinin elinden tuttuğunu görmek allah katında makbul olacak işlere atılacağına, iyilik yaparak, insanları sevindirerek de kendisine sunulanın sadakasını vereceğine, bazı kişilerle çok büyük sıkıntı çekeceğine inanılır.

Rüyada birinin elini tuttuğunu görmek ele geçecek haram mal ve paraya, deyim yerindeyse maddi anlamda her geçen gün küçüleceğine, zayıflayacağına yorulmaktadır.

Rüyada birinin elinde yılan tuttuğunu görmek ruhuna hayrat yapılacağına, hak yolunu bulacağına, dinde ve ahlakta güzelleşeceğine alamet eder.

Rüyada birinin oltayla balık tuttuğunu görmek ticarette kendisi için hangisi daha isabetli olursa o kola yönleneceğine, sıkıntılarının günden güne artacağına delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments