Rüyada birinin kolonya getirmesi

Rüyada birinin kolonya getirmesi kendini sürekli geliştirmek için çabalayacağına, kendisini sosyal hayata fazlasıyla kaptıracağına, kendisine bolluk, bereket ve başarı getirecek atılımlarda bulunacağına, ailesi içinde yaşanan tartışmaların ve kavgaların sona ereceğine, elinde bulunan imkânların kısa sürece eriyip gideceğine, çok istediği ve hayal ettiği şeylere büyük bir azim göstermesi sayesinde kavuşacağına ve aile hayatını da eski haline döndüreceğine, mal varlığının bir kısmının kaybedileceğine, yapılan işte yalnız kalınacağına, sevinçli ve güzel günler yaşanacağına, sağlık sorunlarının şifa bulacağına, hayırlı ve güzel bir döneme girileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada birinin kolonya getirmesi gördüyseniz:

  • Aileden birinin hastalığı sizi son kötü etkileyebilir.

Rüyada birinin kolonya vermesi elini attığı her işten hayırlısıyla ve alnının akıyla çıkacağına, bunun kendisine büyük güç vereceğine inanılır.

Rüyada birinin kolonya getirmesi zor günler geçireceğine, dertlerinin dermanını bulacağına bu sayede kendisini daha iyi, dinamik, enerjik ve hafiflemiş hissedeceğine delalettir.

Rüyada ölmüş birinin eline kolonya dökmek rahat, huzurlu ve lüks bir hayat yaşayacağına, yüksek mevkilerde işlere gireceğine delalettir.

Rüyada birinin kolonya içtiğini görmek yaptığı işlerde kişinin iyi niyetinin suiistimal edileceğine, rahatlığa ve güzel bir yaşantının geleceğine işaret eder.

Rüyada birinin sana kolonya vermesi aklında bulunan birçok şeyi gerçeğe çevireceğine, yeni insanlarla tanışıp yeni kararlar vereceğine delalettir.

Rüyada birinin kolonya ikram etmesi engellerden kurtulacağına, geçmişte uğradığı haksızlıklardan dolayı kendisinden af dileyecek insanlara, düşmanlardan uzak, tamamen huzur dolu bir ruha sahip olacağına delalet etmektedir.

Rüyada ölmüş birinin kolonya istemesi en küçük sorunda parlayacağına, kendini doğru yolu bulmaya vereceğine, dinini yaşayacağına delalettir.

Rüyada kolonya çalmak başarısız olacağına, huzurunu kaybedeceğine, onlarla bol muhabbette olup eğlenceli zaman geçireceğine işaret etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.