Rüyada birinin ikaz etmesi

Rüyada birinin ikaz etmesi çok büyük üzüntü duyacağı durumlar ile yüzleşmek zorunda kalacağına, mesela bir eve ya da arabaya sahip olunacağına, başarılarının artacağına, yüzünün güleceğine, tüccarsa bundan böyle işlerinden daha fazla kar sağlayacağına, işinden geri kalacağına, kırılacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup rahat bir nefes alacağına, hem bir işe hem bir eşe sahip olunacağına rivayet eder.

Rüyada birinin ikaz etmesi gördüyseniz:

  • Olaylar lehinize işliyor.

Rüyada birinin ikaz etmesi kıtlığa ve yokluğa düşeceğine, buna karşılık ani bir haber alarak tüm derdinden ve üzüntüsünden kurtulacağına, hem zafer ve mutluluk hem de kazanç elde edeceğine delalet eder.

Rüyada uyarı ikaz evli olan kimseler için evlatlarının gününü görmeye veya çocuğu olmayanların birden fazla çocuğu olacağına, sağlıkla ilgili olarak yaşanan sorunların bitirileceğine delalet eder.

Rüyada ikaz almak hileli bir iş yapıp daha fazlasını elde edeceğim derken elindekini yitireceğine, duygularının karşılıklı olacağına, iç dünyasının güzelleşeceğine delalet eder.

Rüyada ikaz edilmek işlerin bir müddet durma noktasına geleceğine, sorunların tek kalemde silineceğine alamet eder.

Rüyada birini ikaz etmek bolluk ve bereket dolu bir dönem yaşanacağına, sağlığından olacağına alamet eder.

Rüyada anneyi ikaz etmek işlerinden ve özel hayatından yana umduklarını bulamayacağına, her geçen gün daha bir ilerleyeceğine, kalkınacağına rivayet eder.

Rüyada birini ikaz ettiğini görmek tüm lüksünden bir süre fedakârlık yapmak zorunda kalacağına, yaşadığı stres ve sinirden sonra çok kısa zamanda hayırlı kısmetler ile karşılaşacağına işarettir.

Rüyada ikaz eğitimle ilgili olarak çok büyük bir karar verileceğine, sözleri tutulacağına, kendisini de, ailesini de kötülüklerden uzak tutacağına rivayet eder.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments