Rüyada birinin eline krem sürmek

Rüyada birinin eline krem sürmek güvenini sarsacağına, bütün malını mülkünü varını yoğunu harcayabileceğine, sorunların tamamen biteceğine, etraftaki kişilerin ve iş konusunda tecrübe sahibi olanların sözlerine kulak tıkanacağına, geçmişte yapılan hataları telafi etmek için fırsat bulunacağına, mutluluğunun ve başarısının bir gün ya da bir an olmayacağına, doğru yolda dürüstçe ilerlediği takdirde bir ömür süreceğine, problemleri teker teker çözeceğine, büyük ve zor çalışmaları daha kolay bir şekilde bitireceğine, el attığı işlerde çok iyi yerlere geleceğine ve bu sayede çok daha üstün olacağına rivayet eder.

Rüyada birinin eline krem sürmek gördüyseniz:

  • Belli bir özel ilişkinize çeki düzen vermenizi sağlayacak içsel kaynaklarınızı kullanabilirsiniz.

Rüyada birinin eline krem sürmek istenen herşeye sevilen kişilerin destek vermesi sayesinde kavuşulacağına ve huzur içinde mutlu ve sağlıklı bir yaşam sürüleceğine, eline geçen fırsatları çok iyi ve epey kazançlı bir şekilde değerlendireceğine yorulur.

Rüyada eline beyaz krem sürmek sorunlarının yakın zaman içinde atacağı adımlar sayesinde biteceğine, zarar edilen dönemlerin yakında biteceğine rivayet eder.

Rüyada başkasının eline krem sürmek dünyayı gezmek için yola çıkacak olan rüya sahibinin tüm hayatının bolluk ve bereket içinde geçeceğine, eş, dost ve akrabalar ile bazı ortaklıklar yapılacağına, güzel günlerin yakında olduğuna, kıskanılacak projelere imza atılacağına ve hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine işarettir.

Rüyada eline krem sürmek sıkıntılarının büyük bölümünü çözeceğine, yakın bir zaman içinde çok sorun yaratan bir konuyu çözüme kavuşturacağına, cesaretleneceğine ve kendisine olan özgüvenin artacağına delalet eder.

Rüyada erkeğin eline krem sürmek vereceği çok büyük hatalı kararlar yüzünden çok kötü durumlara düşeceğine, kazancının çok büyük bir bölümünü kaybedeceğine, bu sebeple çok büyük sıkıntılara gireceğine ve işlerini toparlamak için kendisini yıpratacağına, iş hayatında türlü sıkıntılara düşüleceğine alamet eder.

Rüyada eline yüzüne krem sürmek aile hayatıyla ilgili olarak çok önemli bir karar vereceğine, çok iyi sonuçlar vereceğine, büyük fırsatların kapısını açacağına rivayet eder.

Rüyada kendi eline krem sürmek etrafındaki insanlardan gereken desteği göremeyeceğine, sorunlu bir durum ile karşı karşıya kalacağına ve büyük bir hastalık yüzünden kendisini uzun bir süre kötü hissedeceğine delalet eder.

Rüyada birinin ayağına krem sürmek mevki makam sahibi olunacağına, onlardan hayırsızlık göreceğine delalettir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments