Rüyada birinin elinde salça görmek

Rüyada birinin elinde salça görmek kimseden korkmayacağına ve hayal ettiği gibi bir hayat süreceğine, el attığı işlerde çok iyi yerlere geleceğine ve bu sayede çok daha üstün olacağına, ancak bir türlü istediği gibi hareket edemeyeceğine, sorunların çabucak halledileceğine, büyük kazançlar ve kısmetler elde edileceğine, aşama göstermeyeceğine ve iyi şekilde sonuçlanmayacağına, problemsiz ve mutlu bir hayat süreceğine nadiren de iş kaynaklı sıkıntılar yaşayacağına, fırsatların heba edileceğine rivayet eder.

Rüyada birinin elinde salça gördüyseniz:

  • Çalışan bir kimseyseniz istediğinizden farklı bir konuda görev alabilir ya da başka bir işyerinden olumlu sonuç alabilirsiniz.

Rüyada birinin elinde salça görmek eski bir davanın tekrar açılacağına, kendine çeki düzen vereceğine delalettir.

Rüyada birinin salça vermesi meslek hayatında fark edilir şekilde aşama kaydedeceğine, istediklerini elde edeceğine delalettir.

Rüyada elinde salça görmek sonrasında pişman olsa da kayıpların telafi edilmesi mümkün olmayan hale geleceğine, ailesinin öğütlerini dinleyip, sözlerinden çıkmayacağına delalet etmektedir.

Rüyada birinin salça istemesi çok uğraş vererek büyük bir servete kavuşacağına, kazancının yakın zaman içinde gitgide daha da azalacağına işaret etmektedir.

Rüyada birinin salça yaptığını görmek işlerin her geçen gün daha iyiye gideceğine, problemlere çözüm bulunacağına inanılır.

Rüyada birinin salça kaynattığını görmek kişinin bundan sonra çok daha farklı bir yaşam süreceğine, kendini her konuda geliştireceğine ve hayatında kendisi için dönüm noktası sayılacak kararlar alacağına, değişik insanlarla karşılaşacağına tabir olunur.

Rüyada birinin sana salça vermesi hayırlı bir kısmetle mutlu bir yuva kurma yolunda adım atılacağına, deyim yerindeyse üzerindeki ölü toprağından silkeleneceğine delalet etmektedir.

Rüyada birinin elinde diş görmek rahat bir işe girişle birlikte evlilik konusunda bir karar vereceğine, yurtdışından gelen bir destek sayesinde istenen amaçlara ulaşılacağına, mutluluktan ve heyecandan ne yapacağını şaşıracağına işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments