Rüyada birinin çorap istemesi

Rüyada birinin çorap istemesi işlerinde bereket olacağına, rahat ve kolay şekilde yaşamaya başlayacağına, keyfinin, sağlığının ve huzurunun yerine geleceğine, kötü kişilerin kendisinden ve ailesinden uzak duracağına ve yakın zamanda hiç görmediği kadar kazanç elde edeceğine, kıskanan kişilerin ve iş hayatında rekabet içinde olunan kişilerin yenilgiye uğratılacağına, düşmanlarınızdan herhangi birinin kötü haberini alacağınıza, onlarla artık hep bir arada olunacağına, uzaklığın ve ayrılığın acısının çıkarılacağına bundan sonra da bir daha araya mesafelerin girmeyeceğine, çok büyük zorluklar çekildikten sonra işlerin hayırlı bir şekilde ilerleyeceğine, sevilen ve değer verilen kişiler ile çok büyük bir ortaklığa girileceğine, bu sayede her geçen gün daha ünlü olunacağına, iş konusunda sevilen bir kişiden yardım alınacağına, dertlerin biteceğine, kişinin rahat ve huzurlu hayatının sona ereceğine yorulur.

Rüyada birinin çorap istemesi gördüyseniz:

  • Ufak ya da büyük bazı hayallerinizi gerçekleştirme şansı bulabilirsiniz.

Rüyada birinin çorap giydirmesi tüm hayatına titiz şekilde özen göstereceğine, sırlarını kimseyle paylaşmadan, açık vermeden, şartlar ne olursa olsun her şekilde dik duracağına, verilen emeğin katbekat karşılığının alınacağına, tecrübe sahibi bir kişiden istenen yardım sayesinde işlerin daha da büyüyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada birinin gri çorap vermesi ele geçen bir miktar kazancın geldiği gibi gideceğine ve rüya sahibinin bu duruma karşı çaresiz kalacağına, kazancın her daim artacağına yorulmaktadır.

Rüyada birinin çorap istemesi yapacağı yeni çalışmalardan sonra kendi işini kuracağına, herhangi bir sağlık sorunu varsa eğer şifa bulacağına, ailesi içinde yaşanan tartışmaların ve kavgaların sona ereceğine inanılır.

Rüyada birinin sana çorap vermesi rahata kavuşacağına, düze çıkacağına, şifa bulmanın huzuru ile deyim yerindeyse derin bir oh çekeceğine, eline geçen fırsatları boş yere bir şekilde harcadığına ve çok üzüleceğine delalet etmektedir.

Rüyada birinin çorap yıkadığını görmek kendi hataları ile yüzleşeceğine, işlediği günahların ve yaptığı hataların farkına varmaya başlayacağına, hayırla açılan yolların kısa zamanda kapanacağına delalet eder.

Rüyada ölmüş birinin çorap örmesi lüks şekilde yaşayacağına, maddi ve manevi açıdan çok rahata erileceğine, sıkıntılı, sorunlu ve zararla dolu bir dönemin kapanacağına alamet etmektedir.

Rüyada birinin çorap çıkardığını görmek kısmet bolluğu yaşanacağına, çok büyük mutluluk yaşanacağına inanılır.

Rüyada birinin ayağından çorap çıkarmak hayatının güllük gülistanlık olacağına ve kişinin yüzünün artık güleceğine, kurulu düzeninin olacağına, emeklerinin karşılığını almaya başlayacağına, takdire layık işler yapacağına bu sayede saygınlık göreceğine rivayet eder.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments