Rüyada birinin boynuma sarılması

Rüyada birinin boynuma sarılması bir sebeple kendisini çok kötü hissedeceğine, kalıcı saadeti ve kazancı yakalayacağına, ekmeğinin ve kazancının kesilmeyeceğine, ticaretinin genişleyeceğine ve elinin her geçen gün bollaşacağına, yaşamının güzelliği ve kolaylığı sayesinde her zaman hayata sıkı sıkı bağlı olacağına, kendisini dolandırıp para almak isteyen bir kişiler ile karılaşacağına, dönmeyen şansın artık döneceğine, toplum tarafından el üstünde tutulacağına, bir koyulan işten yüz kazanılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada birinin boynuma sarılması gördüyseniz:

  • Bazı kişilerin bazı hareketleri akıl sınırlarını zorlayabilir.

Rüyada birinin boynuma sarılması hayır getirecek bazı çalışmaların ortaya konulması sayesinde kötü şansın kırılacağına, hem de sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine yorulur.

Rüyada birinin boynuma kolye takması ancak daha azimli ve daha sabırlı adımlar atıp çok büyük ve yeni bir anlayışla zarar edilen işlerin toparlanacağına, kardeşlerin çok zor bir durumun ortasında kalacağına, baba ile bazı konularda anlaşmazlık yaşanacağına, hane içinde türlü sorunların başgöstereceğine delalet eder.

Rüyada bir kızın boynuma sarılması yanlış işlere girileceğine, yaşanılan kötü günlerin kişinin sabretmesi sonunda geçeceğine tabir olunur.

Rüyada boynuma altın kolye takmak verdiği emeklerin boşa gideceğine, gündemde olmayan maddi gelirlerin ortaya çıkmasına tabir olunur.

Rüyada kedinin boynuma sarılması sıkıntılarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına, sevdiği kişilere sürprizler yapacağına, sevdiği kişiler ile birlikte çok mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşayacağına, aile hayatında yaşanan tartışmaların ve kırgınlıkların sona ereceğine, ilerleyen dönemlerde üst bir mevkiye terfi alınacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ölmüş birinin birinin öleceğini söylemesi yeni bir sorunla uğraşmak zorunda kalınacağına, yeni bir gönül ilişkisine başlanacağına işaret etmektedir.

Rüyada birinin birinin öleceğini söylemesi bununla kalmayarak iflas edeceğine, elini attığı her işte büyük kazançlar elde edeceğine ve yaptığı her çalışmanın hem kendisine hem etrafındaki insanlara çok büyük fayda sağlayacağına delalet eder.

Rüyada birinin çay ısmarlaması hayatının düzene gireceğine, ticaretinin açılacağına, iş hayatında el attığı bütün işlerden başarısızlıkla çıkacağına işarettir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments