Rüyada birinin bir bardak su vermesi

Rüyada birinin bir bardak su vermesi ağrı ve sancılarından kurtulacağına, sevdiği kişilerden alacağı yardım sayesinde sorunlarından kurtulacağına, hasret çekenin sevdiği kişiye kavuşacağına, yakın bir zaman içinde tanışılacak bir kişi ile dünyaevine girileceğine, çok daha iyi ve daha başarılı bir döneme gireceğine, elinde bulunan bazı işleri kendisini çekemeyen kişilerin alacağına, kazancının kısa süre içinde yarı yarıya düşeceğine, rahatı kaçıracak bir dedikoduya konu olunacağına, çok büyük ve güzel atılımlar gerçekleştireceğine delalettir.

Rüyada birinin bir bardak su vermesi gördüyseniz:

  • Bir taraftan sizden beklenenleri yerine getirirken bir taraftan da ilerlemeyi hedeflemelisiniz.

Rüyada birinin bir bardak su vermesi kazancın düşeceğine, huzurun, keyfin ve ağız tadının kaçacağına, kazancının artacağına, hayatının çok daha konforlu, güzel ve yaşanılır hale geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada birinin cam bardak kırması kolay ve güzel bir hayatı olacağına, işlerin bozulacağına, kazancın düşeceğine alamet eder.

Rüyada birinin bardak atması hayatının güllük gülistanlık geçeceğine, çok zor durumlara düşeceklerine, aile hayatlarını bozulacağına işaret etmektedir.

Rüyada birinin bardak yıkadığını görmek yakın zamanda başınıza bazı sıkıntılar geleceğine, mutluluğun ve huzurun gün geçtikçe artacağına delalettir.

Rüyada birinin senden bardak istemesi elini attığı her işin güzel sonuçlanacağına, daha fazla kazanç ve mal varlığı elde etme girişimlerinin havada kalmayıp, kişinin istediği gibi ilerleyeceğine, eteklerini zil çaldıracak güzel bir olayın yaşanacağına tabir olunur.

Rüyada birinin bardak kırıldığını görmek bereketin geleceğine, kendisinin de bundan çok memnun olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada birinin sana bardak vermesi toplum tarafından takip edilen ve sevilen bir kişi olunacağına, düşmanlar tarafından zarar göreceğine inanılır.

Rüyada birinin size bir bardak su vermesi onu kendisinden daha çok seveceğine, elini attığı her işten alnının akı ile çıkacağına ve üstüne bir de kar edeceğine delalettir.

Güzel Haberleri Paylaş

One thought on “Rüyada birinin bir bardak su vermesi

  1. Ruyada bir kadın bana cam bardakta, al b suu içiyor ben de yarısı içip yarısını döküyorum. Bana kızıyor o suyu neden döktün o su şifalı mübarek suydu, çabuk onu attıgın yerden hemen geri topla diyor. Ben de tamam şu bardağa hemen toplayayım diyorum. Toplarken olduğu yer çamur oluyor hemen toparlayalım diye uğraşıyorum, elleriminarasında biraz çamur yığını şeklinde oluyor, neden döktüm diye üzülüyorum, sonra uyandım

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.