Rüyada birinin belinden tutması

Rüyada birinin belinden tutması planların tutmayacağına, elinde avucunda ne varsa kaybedeceğine, elinde avucunda kalan malvarlığını kullanarak çıkış yolları arayacağına, işinde verimsiz olacağına, özel hayatında sessizleşeceğine, çok sıkıntılı durumlara düşüleceğine, sıhhat kazanacağına, çevre, iş ve mekan değiştireceğine bunun kendisine çok iyi geleceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını da atlatması için çok etkili olacağına, kendisinden çıkarı olan ve maddi olarak kişiyi kullanmak isteyen biriyle tartışma yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada birinin belinden tutması gördüyseniz:

  • Yeni insanlarla tanışmanız, dostluklar kurmanız, eski dostlarınızla sık görüşmeniz olasıdır.

Rüyada birinin belinden tutması yeni yollara girileceğine, bir kazadan, hastalıktan veya sıkıntıdan bu sevapları sayesinde kurtulacağına delalet eder.

Rüyada birinin sana belinden sarılması ruhunu daraltan, moralini bozan durumlardan tez vakitte kurtulacağına, daha isabetli kararlar alacağına delalet eder.

Rüyada birinin belinden sarılması insan içine çıkmak istemeyeceğine, tersine suyun üstünde zorla giden sandal da kötü sürecinizin kısa zamanda sonlanacağına ve aydınlık günlerin yakın olacağına delalet eder.

Rüyada belinden tutmak atılacak adımın ardından yeni bir proje için çalışmaya başlanacağına, kendi işini kurup hayallerini teker teker yerine getireceğine alamet etmektedir.

Rüyada belinden bağlanmak duraklama yaşanacağına, aile bireyleri arasında bazı istenmeyen olaylar yaşanacağına, kısmetin kapanacağına, girişilen çalışmaların maddi ve manevi açıdan zarar vereceğine, her şeye çıkarcı bir yaklaşım içinde olacağına inanılır.

Rüyada belinden kemer çıkarmak sıkıntılarından ve sorunlarından bir nebze olsun uzaklaşacağına, sevdiği kişiler ile biraraya gelme fırsatı yakalayacağına, büyük başarılar kazanmak için çıktığı yolda hiç beklemediği kadar güzel günler ve hayırlı çalışmalar göreceğine, rahatsızlık duyduğu konularda mutluluk bulacağına delalet etmektedir.

Rüyada belinden kurşun yemek iş konusunda atak yapmak için şartların uygun olmadığına, ortaklıklarda tartışmaların yaşanacağına, iş dünyasında çok kötü ve zor zamanların yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüyada pantolonun belinden düşmesi evindeki verimin, işindeki bereketin de çoğalacağına, elini tutup, gözünün yaşını sileceğine rivayet eder.

Güzel Haberleri Paylaş

2 yorum “Rüyada birinin belinden tutması

  1. Rüyamda başım dönüyordu okuldaydım ve hoşlandığım çocuk belimden tuttu ben mutlu oldum ama başım çok dönüyordu ve dengemi kaybederken belimden tuttu ve düşmedim aynı zamanda gözlerimi açmakta zorlanıyordum çok kısıktı gözlerim

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.