Rüyada birinin başında siyah örtü görmek

Rüyada birinin başında siyah örtü görmek tecrübe edinirken can sıkıntısı yaşansa da elde edilen bilgilerin çok değerli olacağına, sosyal hayat içerisinde yaşanan üzücü bir durumun kısa sürede sevinçli bir duruma döndürüleceğine, ana baba duaları sayesinde sıkıntıların sona ereceğine ve dertlerin kısa süre çözüm bulacağına, onlarla bol muhabbette olup eğlenceli zaman geçireceğine, eski bir davanın tekrar açılacağına, onunla yeniden kavuşacağına, bir araya gelip, hasretle sarılacağına ve ayrı kaldığı yılların özlemini gidereceğine, uzun zamandan beri hayal ettiği herşeye kavuşacağına, böylece çok büyük başarılar kazanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada birinin başında siyah örtü gördüyseniz:

  • Bir anlaşmazlığın giderilmesine gayret ederken tam tersine boyutlarının büyümesine sebep olabilirsiniz.

Rüyada birinin başında siyah örtü görmek sıkıntılı olarak başlayan çalışmaların yakın zaman içinde düzeleceğine, beklenmedik bir yerden büyük parasal destek geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada birinin başında beyaz örtü görmek aşk hayatının yakın zaman içinde hareketleneceğine, tüm özlemini gidereceğine ve çok mutlu olacağına alamet etmektedir.

Rüyada başında siyah örtü görmek bir sebeple moral olarak çok kötü olacağı bir döneme gireceğine, yakında işlerinin aksayacağına, zor zamanlar geçirileceğine ve yeni bir işte can sıkıcı bazı olaylar yaşanacağına delalet eder.

Rüyada kızının başında siyah örtü görmek inancından sapacağına, elinin bollaşacağına delalettir.

Rüyada birinin başında yeşil örtü görmek uzun zamandan beri ağır aksak giden bir işin yakında hızlanacağına, edindiği deneyimi gelecekte daha iyi işler yapmak için kullanacağına delalet eder.

Rüyada başında örtü görmek uzun bir ömre sahip olunacağına, bunalacağına, isyan ve sitem edeceği bir süreçten geçeceğine alamet etmektedir.

Rüyada başında kırmızı örtü görmek sorunlarından ve sıkıntılarından kısa sürede kurtulacağına, çektiği sıkıntıları yakın zaman içinde ortadan kaldıracağına yorulur.

Rüyada başında beyaz örtü çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına, sorunların yavaş yavaş çözüme kavuşacağına tabir olunur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments