Rüyada birinin ayaklarının yandığını görmek

Rüyada birinin ayaklarının yandığını görmek insanları yönlendiren, onlara iş öğreten ve öncülük ederek yol gösteren kişi konumuna geleceğine, yöneticiler tarafından çok iyi bir makama getirileceğine, işlerin gün geçtikçe daha da artacağına, sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, projelerin çok hayırlı ve güzel sonuçlar vereceğine, aile içinde tartışmaların baş göstereceğine, uzun zaman önce ortaklık kurulmuş birinden çok büyük bir ihanet görerek çok yüklü miktarda maddi ve manevi zarar uğranacağına, artık hayatının bir düzene gireceğine, toplumun önde gelen kişileri arasına gireceğine, kırgınların ve küskünlerin barışacağına, dertlerin kısa zamanda biteceğine, sözünün ise herkes tarafından dinleneceğine alamet etmektedir.

Rüyada birinin ayaklarının yandığını gördüyseniz:

  • Gerekli değişiklikleri yaparak yolunuzda devam etmelisiniz.

Rüyada birinin ayaklarının yandığını görmek güzel günler için çalışılacağına, sevinçli haberler alınacağına, büyük çalışmalar ve hayırlı projeler gerçekleştirileceğine, geçim derdi ve telaşı içine düşeceğine inanılır.

Rüyada kendi ayaklarının yandığını görmek sıkıntılarının ve sorunlarının son bulmasına vesile olacak çarelerin karşısına çıkacağına, yaptığı işler sayesinde kazanç elde edeceğine, çok bereketli ve bolluk içinde hayat bir yaşayacağına delalettir.

Rüyada ayaklarının yandığını görmek fakirlik ve yokluk göreceğine, bunun da işine dört elle sarılmasına vesile olacağına rivayet eder.

Rüyada annenin ayaklarının yandığını görmek ekmeğine leke süreceğine ve helal lokmasına fesat karıştıracağına, hane içindeki sorunların, sıkıntıların, zorlukların ve kavgaların biteceğine yorulmaktadır.

Rüyada ölmüş birinin ayaklarının üşümesi çok büyük kazançlar elde ettikten sonra uzun zamandan beri birlikte olduğu kişi ile evlenerek bir bebek sahibi olacağına, göğün sallandığını görmesi, tüm insanları ilgilendiren bir musibetin baş göstereceğine delalettir.

Rüyada birinin ayaklarının küçüldüğünü görmek şirketlerinin sayısının çoğalacağına, aynı andan pek çok işi yönetecek kadar deneyimli, bilgili ve donanımlı kimse haline geleceğine, yapılan tartışmaların olumlu sonuç vereceğine, zahmet verici bir işin kısa zamanda düzeltileceğine, karanlıkların aydınlanacağına yorulur.

Rüyada başka birinin ayaklarının kesildiğini görmek kafasında yer etmiş yerleri ve kişileri yeniden bulacağına, asık yüzlerin güleceğine ve fakir fukaranın doyacağına delalettir.

Rüyada birinin ayaklarının yerden kesilmesi ortak olarak gireceği bir iş sayesinde aile hayatının çok güzel bir hal alacağına, okumuş, kültürlü ve alim kimse haline geleceğine alamet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.