Rüyada birini suda yürürken görmek

Rüyada birini suda yürürken görmek onu alkışlayacağına, yapılan işlerde büyük başarılar kazanılacağına, güzel vakit geçireceklerine, eskileri yadedeceklerine, sevilen kişiler ile güzel çalışmalar yapılıp başarılar kazanacağına, gülmeye hasret kalacağına, uzun zamandan beri kurulan hayallerin kısa süre içinde gerçekleştirileceğine, çaresizliğinin büyüyeceğine, hiç aklına gelmeyen durumlara düşeceğine, yaptığı işlerden bereket göremeyeceğine, büyük zorluklar yaşayacağına, o kimsenin başının dertte olduğunu öğreneceğine delalet etmektedir.

Rüyada birini suda yürürken gördüyseniz:

  • Duygusal konularda eşinizle aranızda çıkabilecek anlaşmazlıklan ortadan kaldırmak istiyorsanız, değişik istekleriniz için onu aşırı derecede zorlamamaya dikkat etmelisiniz.

Rüyada birini suda yürürken görmek elindekileri kaybedeceğine, kötü ve canını sıkacak bazı olaylar yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada felçli birini yürürken görmek anlaşmazlıklara düşeceğine, evinin geçiminin zorlaşacağına, çok büyük üzüntüler ve sıkıntılar yaşanacağına işaret etmektedir.

Rüyada ölen birini yürürken görmek gözünü diktiği her işi layığıyla ve bileğinin gücüyle yerine getirmeyi bileceğine, yaşamındaki engellerin kalkacağına, maddi yükümlülüklerinin hafifleyeceğine delalettir.

Rüyada birini yolda yürürken görmek rahat edilecek ve mutlu olunacak bir döneme girileceğine, makbul olmayan işler yapacağına yorulur.

Rüyada birini karda yürürken görmek güzel huyları ile her zaman takdir toplayacağına, uzun zamandan beri yapmak istediği şeyleri yapacağına tabir olunur.

Rüyada hasta birini yürürken görmek sıkıntıların, aksiliklerin ve sorunların üst üste geleceğine, yaşadığı zorlukların son bulacağına delalet eder.

Rüyada felç birini yürürken görmek kısa bir zaman için alınmış olan borcun ödenemeyeceğine, iyi şartlarda yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada engelli birini yürürken görmek alacağı övgüye, takdir görecek pek çok iş yapacağına, üzüntülü ve zor günler yaşanacağına işaret etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments