Rüyada birini öldürmek ama kan görmek

Rüyada birini öldürmek ama kan görmek birçok insanla çok uzun süreli tartışmalar yaşayacağına, kendisini hiç olmadığı kadar sıkışmış hissedeceğine, zenginlik içinde bir yaşam sürüleceğine, mutlu bir yuvanın temelinin atılacağına, edindiği deneyimi gelecekte daha iyi işler yapmak için kullanacağına, rakiplerini yeneceğine, işlerin sarpa saracağına, yakınlık duyulan bir kişiden ihanet görüleceğine, karşısına hayırlı kapıların açılacağına bu sayede kurtuluşunun da kesin olarak gerçekleşeceğine, sermayesinin çoğalacağına, zor zamanlar geçirileceğine, hayal edilen şeylerden gittikçe uzaklaşılacağına inanılır.

Rüyada birini öldürmek ama kan gördüyseniz:

  • En sonunda ortaya çıkacak tablo ise, hoşunuza gidecek türden olabilir.

Rüyada birini birini öldürmek her geçen gün mesleğinde ilerleyeceğine ve deneyim kazanarak uzman olacağına, kendisine miras yolu ile kalacak bir arsa veya tarlanın satışından sonra yüksek meblağlar kazanacağına inanılır.

Rüyada kel birini öldürmek sevdiği kişilerden bazı konularda ihanet göreceğine, eline geçen fırsatların boşa çıkacağına, kafasındaki her soruya cevap bulacağına rivayet eder.

Rüyada birini taşlayarak öldürmek mutluluktan, sağlıktan, huzur ve neşeden bolca nasipleneceğine, kendisi için isabetli kararlar alacağına, fırsatların teker teker elden kaçacağına delalet eder.

Rüyada birini parçalayarak öldürmek iyiliğe kavuşacağına, yaşama isteğinin artacağına, keyfinin ve ağız tadının da yerine geleceğine, ağız tadının, neşesinin ve keyfinin bozulmayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada birini öldürmek ile suçlanmak refaha erişileceğine, mal varlığında kayıplar yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada aileden birini öldürmek bazı kişilere karşı sesini yükselteceğine ve el kaldıracağına, parasal olarak iyi bir mevkiye kavuşulacağına delalet eder.

Rüyada sarhoş birini öldürmek iş hayatının düzeleceğine, hayırlı bir kısmet ile evlenileceğine alamet eder.

Rüyada birini kurşunlayarak öldürmek sıkıntılarının yakın bir zaman içinde ortadan kalkacağına, bir sebeple nerede yanlış yaptığını ve hangi kararı yanlış verdiğini oturup uzun uzadıya düşüneceğine ve doğru adımları atmak konusunda zaman kollayacağına işaret eder.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments