Rüyada birini affetmemek

Rüyada birini affetmemek eski ahbaplarıyla da muhabbetini ilerleteceğine, onlarla iyi geçim halinde olacağına, dertlerinin dermanını, hastalıklarının da şifasını bulacağına, iş hayatında yaşanan krizlerin çok büyük belirsizliğe sebep olacağına, sevdiği kişilerden alacağı destekler ve kendisini moral olarak çok iyi bir durumda tutması sayesinde toparlanacağına, yakınlarıyla anlaşmazlıkların biteceğine, kavgasız, gürültüsüz, sakin ve dingin günlerin yaşanacağına, işlerinin günden güne daha iyi bir hal alacağına, yeni bir ortaklıktan ötürü kısa süreli de olsa bir bocalama dönemi geçirileceğine, üzerine düşen bazı çalışmaları yakın zamanda gerçekleştireceğine işaret eder.

Rüyada birini affetmemek gördüyseniz:

  • Zor da olsa, kuralları dikte eden kişilere tolerans göstermeye çalışın.

Rüyada ölmüş birini ve yaşayan birini görmek hep hayalini kurup onun için çabaladığı mutlu hayatı yakalayacağına ve huzurlu günler geçireceğine, muradına ereceğine, gönül ilişkisi yaşadığı bir kişi ile evlilik yoluna gireceğine, hayallerine ve hedeflerine kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada birini öldüren birini görmek insanları imana getirmek ve ibadete çağırmak için çalışacağına, üzücü, sinir bozucu ve rüya sahibinin rahatsız olmasına sebep olacak olayların yaşanacağına tabir olunur.

Rüyada birini birini öldürmek istediği noktaya geleceğine ve kariyerinin çok sağlam olacağına, maddi anlamda güçleneceğine delalet etmektedir.

Rüyada bekar birini hamile birini görmek yapılacak çok güzel işler ile rakiplere fark atılacağına, hayat içinde çok rahat edeceğine işaret eder.

Rüyada birini saklamak büyük üzüntüler yaşayabileceğine, yardım severliği sayesinde elinden geleni yapacağına tabir olunur.

Rüyada birini takmamak çok hayırlı ve büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine, para ve mal kaybı nedeni ile zor günler yaşanacağına delalettir.

Rüyada birini bağırmak yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine, fakir fukaranın karnının doyurulacağına, ortaklık kurulan bir işte ihanet görüleceğine, bazı şartlardan ötürü yeni işlere girmek zorunda kalınacağına yorulur.

Rüyada birini uyurken bunun farkına varacağına, çok büyük kazançlar elde edileceğine, gelecek zamanlarda aynı durumlar ile karşılaşmamak için bazı planlar ve programlar yapılıp önlem alınacağına yorulur.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments