Rüyada birine tasma takmak

Rüyada birine tasma takmak onlara sanat öğreteceğine, malın ve paranın da arttıkça artacağına, moralinin genel olarak yerinde olacağına, tazeleneceğine, sevgisinin artacağına, kişinin utancından sosyal ortamlardan uzak duracağına, sonrasında sık sık yurt dışı seyahatlerine çıkacağına, kötü insanların kıskançlıklarından ve kötülüklerinden uzak bir hayat süreceğine yorulmaktadır.

Rüyada birine tasma takmak gördüyseniz:

  • Kendinizi daha özgür hissedebilir, yeni şeyler keşfedebilir veya ruhsal anlamda büyüme sağlayabilirsiniz.

Rüyada birine tasma takmak üstüste kazanılan başarılar sayesinde prestij sahibi biri olunacağına, girdiği tüm işlerden alnının akıyla çıkacağına delalet eder.

Rüyada kırmızı tasma görmek dertlerin biteceğine, dost ya da akrabalardan birinin vereceği destek sayesinde çözüleceğine inanılır.

Rüyada kediye tasma takmak hiç istemediği halde zor bir işin altına gireceğine, ancak işi deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi halledeceğine, bu sayede birçok kişinin takdirinin kazanılacağına, huzursuzluklarından kurtulacağına inanılır.

Rüyada tasma ile köpek gezdirmek hoş muhabbette olacağına, uzun bir süre boyunca askıda kalan bir işin kısa süre içinde tekrar hayata geçirileceğine, hayırlı kazanç kapılarının açılacağına yorulmaktadır.

Rüyada kaplana tasma takmak eline geçen fırsatların çok iyi kazançlar sağlayacağına, çevresinin kalabalıklaşacağına inanılır.

Rüyada birinin boynunda tasma görmek bir iş ortaklığı kurup çok hayırlı işlere girileceğine, maddi olarak üstünlük elde edeceğine işaret eder.

Rüyada altın tasma kendisini büyük bir iş sıkıntısının ortasında bulacağına, uzun zamandan beri işe yaramadığı ve kullanılmadığı düşünülen bir eşyanın elden çıkarılacağına delalet eder.

Rüyada tasma kolye başarıya giden yollarına engeller çıkacağına ve tüm planlarının alt üst olması nedeniyle mesleğinde gözden düşeceğine, kendisini kurtuluşa götüreceğine, yaşadığı sürece üzerinden hayırların eksik olmayacağına yorulmaktadır.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments